Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Seb wczoraj zabrał się za przegląd Monstera... :clap: i pierwsza obserwacja - frędzle silikonu pod pokrywkami zaworowymi---> ciekawe ile znajdę w filtrze... i co gorsza pęknięty uszczelniacz zaworowy :banghead:.

 

Radosny tak to już jest wśród Ducatistów... :wink: organizuj szybko awaryjny kanał przerzutowy części...

 

Chłopaki obejrzałem wczoraj ten filmik który podrzucił Prezes i zastanawiam się w jakim celu gość tam mierzy luż pomiędzy dźwigienką zamykającą a podkładką (nie wiem jak to nazwać po polsku), skoro po odjęciu od luzu po obciążeniu dźwigienki zamykającej, luzu bez tego obciążenia i tak wychodzi luz między tą właśnie podkładką a dźwigienką zamykającą... :bigrazz:

 

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem mapkę sklepów Ducati w Austrii znajomym o których pisałem - mają się określić które mają po drodze....jest szansa że coś z tego będzie.

 

P.S. z drobiną wazeliny :wink:

Po ostatnich postach i privach przyznam że Soleski i Jannikiel porażają mnie swoją wiedzą, zaangażowaniem i doświadczeniem :crossy: :cool: :notworthy: Panowe, pełen respekt.

Dzięki za uznanie. Nie zdawałem sobie nawet sprawy :icon_eek: :eek: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-tam przesada- cos tam sie wie, i caly czas sie ucze...Przyda mi sie na emeryturce:-))).

Jest Ducati S2R 800 cm szesc. do kupienia- w dobrej cenie- jak jest ktos chetny to od razu niech pisze :

[email protected]

Mam zdjecia jak kto chce obaczyc to dajcie znac na moj adres: [email protected]

tylko od razu mowie ze kola sa 3 szprychowe jak w 916 nie wiem czemu bo moto jest na aukcji w USA.Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie:

czy moze mi ktos powiedziec ile moze kosztowac duzy przeglad monstera 600 lub 900 ale taki najbardziej pesymistyczny z regulacja luzow zaworowych wymiana naprezaczy itp.

(niestety jeszcze sie przymierzam a chcialoby sie juz miec i jezdzic .. wiecie...)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie:

czy moze mi ktos powiedziec ile moze kosztowac duzy przeglad monstera 600 lub 900 ale taki najbardziej pesymistyczny z regulacja luzow zaworowych wymiana naprezaczy itp.

(niestety jeszcze sie przymierzam a chcialoby sie juz miec i jezdzic .. wiecie...)

pozdrawiam

 

to może być koszt w zależności od miejsca wykoanania prac rzędu 1500 - 2000 zł (tak mi się wydaję) - może Koledzy coś jeszcze podrzucą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka realna cene widzicie za tego Ducacika?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M358783

 

Jeszcze jedno pytanko - jaki bedzie koszt wymiany paskow na rozrzadzie?

 

Co do wartości Monsterka- ciężko z fotki zobaczyć i zweryfikować. Zastanawiua mnie ten przebieg? Myślę, że to jest to weryfikacji, sprawdzenia książki serwisowej, może warto sprawdzić nr ramy w serwisie (jego historię) skoro był serwisowany. Jednak ten rocznik nie powinien być droższy (według mnie) niż 10 - 10,5 tyś zł.

 

Co do wymiamy paska - to jest nawiększy koszt dużego serwisu (20 tyś km) łącznie z regulkacją luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka realna cene widzicie za tego Ducacika?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M358783

 

Na pierwszy rzut oka wygląda na rześki, zadbany sprzęt ale proponuję Ci poprosić własciciela o większe foty. Cena trochę naciągnięta, musisz ponegocjować, ale pamiętaj że warto zapłacić więcej niż średnia cena rynkowa gdy widzisz że motocykl jest zadbany, nie był po dzwonach a właściciel ma pojęcie o jednośladach i ich obsłudze.

Zastanawia mnie cóż to są "stalfleki" - ktoś mnie oświeci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, ja zaplacilem za mojego M600 (przebieg-23tys) też 2000- 9800 zl (krajowy). Tyle że nie mialem takich kominow. W tym samym czasie byl tez M600 na termi's z 2001 roku, gość chcial pilnie sprzedac i byl sklonny oddac za 9700 (krajowy). Ale coz z tego, jak byl to moto po przejściach...

Obejrzyj go dobrze! Ja nie zapacibym za niego więcej niż 10,5-11,5 tys. Ale wybór należy do Ciebie.

Pozdro Seb

 

Edit: a stalowy oplot przew. cham. jest we wszystki monsterach...

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to niemalo za 600 tke jest- nie lepiej poczekac na cos wiekszego i nowszego( np S2R?), albo podkupic od Kolegow- nawet dac wiecej- ale sprzety zadbane i wiadomo ze sprzedajacy nie wylaczy telefonu na 2 dzien:-))) Pozdr. Janek-Klekotek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stargowalem do 12 100.Kurde ale mi metlik w glowie zrobiliscie:-).Napalilem sie na niego jak cholera a Wy mi tu ze za duzo:-( :-)))) Pozdro all

 

tak z doświadczenia - na ogół przy odsprzedaży dodatki, o które motor jest doposażony nie podności aż tak wartości o koszt tych dodatków (przynajmniej tak mi się wydaje). NIestety jest to wada z punktu widzenia sprzedającego - wiem coś o tym :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...