Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Że tak pospamuję.

Jeśli jakiś ducatosti ma zbędną końcówkę dźwigni zmiany biegów to piszę się na zakup. Moja niestety w połowie została Na Torze Poznań - starła się biedaczka na winklach. Nawet nie wiedziałem, że można ją zetrzeć :cool:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiś ducatosti ma zbędną końcówkę dźwigni zmiany biegów to piszę się na zakup. Moja niestety w połowie została Na Torze Poznań - starła się biedaczka na winklach. Nawet nie wiedziałem, że można ją zetrzeć :icon_razz:

pzdr

 

no to dobrze że nas ostrzegłeś - będziemy teraz uważać :icon_razz: - szczególnie na Torze Poznań :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba w ten weekend nie pojeździmy na 2 kółkach - Warszawkę dziś mocno przysypało.

 

A tak przy okazji w tym tygodniu chyba zaczyna się objazd Motor Bike Show i startują od Warszawy. Można będzie zobaczoć coś ciekawego i nowości na 2007 rok na żywo. Ciekawe czy Probike pokaże Ducati?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... :flesje: dzwoniłem wczoraj do autoryz serwisu Duca w Krk... zgadnijcie ile kosztuje przegląd po 20tys. km.....no dobrze powiem wam 1800,- :D

To mam teraz zagwozdkę.... idę się napić.... :flesje:

Strzała

 

:D ale dobrze wiedziec...

bo przy kupnie Duca i zbijaniu ceny bede sie kierowal ta wiedza.. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę.. a jak to się ma do >>TEGO<< ??

 

Dzisiaj Polonia Cup się na mnie wypięła i kazała walczyć o nakładkę dźwigni zmiany biegów z Probike, już widze jak entuzjastycznie mi odkupią część, którą PC zgubiła - na pewno się palą do tego. Chciałem być cierpliwy i z tej całej cierpliwości chyba zacznę być upierdliwy. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PANOWIE, NADEJSZŁA WIEKOPOMNA CHWILA :icon_mrgreen:

 

OTÓŻ DZISIEJSZEJ NOCY PO MOIM OSIEDLU ROZNIÓSŁ SIĘ PO RAZ PIERWSZY GRZMOT Z DWÓCH WOLNYCH ARROW-ÓW :crossy:

 

NO I JAK MYŚLICIE, JAKIE MONSTRUM BYŁO SPRAWCĄ DRŻĄCYCH OKIEN :wink:

 

POWIEM TYLKO TYLE ŻE MOJA WSCIEKŁA WŁOSKA SUCZ MA SERCE DUDNIĄCE DWOMA KOMORAMI O ŁĄCZNEJ POJEMNOŚCI 916 CENTYMETRÓW SZEŚCIENNYCH.....

 

 

P.S. Sorry że tak krzycze, ale Wy chyba najbardziej zrozumiecie że dzisiaj moja krew zaczęła zapier.... po moim krwioobiegu jak Capirossi po winklach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, dzięki dzięki....tak, to ten S4 - jutro zrobie jakieś sensowne fotki i zacznę się lansować po sieci ;)

I powiem tak - TEN SMOK ZIONIE OGNIEM - i nie ma w tym żadnej przenośni, on poprostu napier... płomieniami z dwurury.... :banghead: :banghead: :D

 

 

A swoją drogą, już dziś poczułem że posiadam sprzet wyjątkowy, nietuzinkowy i elitarny.....koszt nowego akumulatora - 400zł. Za resztę zapłacisz kartą VISA. Jeśli coś na karcie ci zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PANOWIE, NADEJSZŁA WIEKOPOMNA CHWILA :banghead:

 

OTÓŻ DZISIEJSZEJ NOCY PO MOIM OSIEDLU ROZNIÓSŁ SIĘ PO RAZ PIERWSZY GRZMOT Z DWÓCH WOLNYCH ARROW-ÓW :banghead:

 

NO I JAK MYŚLICIE, JAKIE MONSTRUM BYŁO SPRAWCĄ DRŻĄCYCH OKIEN :D

 

POWIEM TYLKO TYLE ŻE MOJA WSCIEKŁA WŁOSKA SUCZ MA SERCE DUDNIĄCE DWOMA KOMORAMI O ŁĄCZNEJ POJEMNOŚCI 916 CENTYMETRÓW SZEŚCIENNYCH.....

 

no to wielkie gratulacje :D ;) tak trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...