Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowego (starego) Ducati-stę na forum, Soleski mam nadzieję, że się spotkamy na mieście...

Pozdrawiam Seb

Tak się zastanawiam dlaczego "starego" :biggrin: , ale dzięki. :P

Niestety praca i obowiązki rodzinne nie pozwalają mi zbyt wiele czasu spędzać przy komputerze, więc nie jestem zbyt aktywny na forum. Pozdrawiam wszystkich desmotycznych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski ten monster z avatara to twój??? bo jeśli tak to mam pytanie czy nie jeździ z toba kolo na 999lub749 (czerwonym), bo na wakacjach widziałem dwa takowe duki w okolicach katowic (tak pytam bo katowice w sumie niedaleko krakowa) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kierownik w ksztalcie litery M- to typowy do cafe racerow- stylowy-lecz malo wygodny:-)) wim bo mialem podobny w CB 736 SOHC Cafe Racer..., do takiego kierownika pasuje lustereczko montowane na koncu zamiast ciezarkow.Pozdr. Janek-Klekotek 748S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie Szlachta, chyba koniec czczych pogawędek z mojej strony ;)

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to dokładnie za tydzień w moim garażu pojawi się takie oto identyczne kropka w kropkę ZJAWISKO :D

 

Mandarynkowa Czerwień ;)

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosny, nie chcę nic mówić, ale zdaje się, że będą dwa monstery tego koloru na Forum... Melvin rozglądaj się już za nowym lakierem... może ten zielony, który mi kiedyś proponowałeś ...hihihi..

 

Janek ty tu nie pitol bo stare to jst dobre ale WINO, zapytaj Dominika...

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski ten monster z avatara to twój??? bo jeśli tak to mam pytanie czy nie jeździ z toba kolo na 999lub749 (czerwonym), bo na wakacjach widziałem dwa takowe duki w okolicach katowic (tak pytam bo katowice w sumie niedaleko krakowa) :lapad:

 

Mój ale mam go dopiero od września 2006. Ale ten mój stał przez rok w fabrycznej hali i pleśniał :D , zanim trafił w moje ręce, więc to chyba ktoś inny...

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nam tu narobiło - tylko przez chwilę mnie nie było i proszę, aż się dusza raduje, że coraz więcej Desmomaniaków :wink:

 

A tak przy okazji - w tym tygodniu nie ma Motobazaru w W-wie - to pewnie wiecie, ale tak dla przypomnienia :notworthy:

 

Co do sprzętów wybieranych przez Kolegów to pogratulować :clap: - normalnie mnie już skręca, żeby wskoczyć na Monsterka i pobrykać troszkę. no i dalej mnie nęci zmian na 749 lub na dużego Monsterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym nie jestem koneserem dziewic, ja stary papuc jestem:-)))) Pozdr. Janek.

 

no to teraz Janek dałeś po garach ;) ;)

 

a tak przy okazji - może szukasz części zamiennych? http://www.allegro.pl/item165888129_ducati...ci_okazja_.html :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...