Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko - czym nagrywałeś - telefonem czy kamerką?

 

aparatem cyfrowym sony T5 ustawionym na statywie

poprawie w poniedzialek bo to bylo cicho; w parku kolo domu; ptaki dostaly szalu a ludzie mnie chcieli ukamienowac :biggrin:

 

a potem na dyno i bedzie super :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coz innego moge powiedziec jak nie

 

......FORZA DUCATI......

 

No wlasnie. Czy zdajecie sobie sprawe z odpowiedzialnosci za to co piszecie? Bo tu rozni ludzie was czytaja i moga chciec zrobic to co wy - czyli kupic Ducati.

 

Moze to jednak przyniesc dwa dobre skutki:

 

Pierwszy - utworzycie mode na DUCATI

Drugi - doprowadzicie do znaczego wzrostu podazy i spadku cen nerek na czarnym rynku medycznym :biggrin:

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - Melvin znasz li Ty ten sprzęt http://www.flickr.com/photos/bigiain/sets/...with/251967637/ :biggrin:

 

chlopie, ja z nimi pije co sobote kawe, czasami spotykamy sie w "bar italia" na kolacje, razem jezdzimy itd :bigrazz:

ta dziewczyna na motorze Lillith jest w trakcie kupowania monster, miala poprzednio honde 600RR

bigian ktory zamiescil fotki jest chodzaca encyklopedia motorowa; facet wie WSZYSTKO

ten motor ktory to wygral nalezy do twojego imiennika Syd-Monster; szczerze i prywatnie ci powiem ze wg to jest syf a nie motor; tanio i tandetnie wykonczony, chalupnicza robota bez polotu. ale to moje zdanie. wygral bo nie bylo w tej klasie konkurencji

 

jak chcesz na biezaco sledzic co u nas sie dzieje, to my w DML mamy swoja czasc poswiecona tylko australi; poczytaj sobie

tam jest ten motor paula (S4Rs z arrows) i wiele innych

 

http://www.ducatimonster.org/smf/index.php/board,34.0.html

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to społeczeństwo na wyspach jest agresywne - daj spokój?

Ale chłopie nie daj się - i w rurę, a co niech wiedzą, że Duci walą po mieście :biggrin:

 

jak obiecałem - na stronach http://www.bikepics.com/members/muminek/03...sp?i=683752&s=0 i http://www.bikepics.com/members/muminek/03...sp?i=695333&s=0 podrzuciłem trochę fotek nowych elementów:

- zadupka (malowanie Plastbike)

- boczki CF (after market)

- pług (malowanie Plastbike) - jeszcze nie zainstalowany (na niektórych zdjęciach trochę się błyszczy, ze względu na lampę przy robieniu niektórych fotek)

 

Miłego w'endu

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie fajne towarzystwo - pozazdrościć.

To jak czasami pijecie tą kawę to wspomnij o nas trochę - będzie nam miło :bigrazz:

ale myślę, że i my się też dopracujemy takich maszyn, takich spotkań i tak dalej, etc, itp.... :biggrin:

kończę juz i lecę na dół - wsiadam na Duca i wio - do przodu :lalag:

Pozdrawiam gorąco

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to jednak przyniesc dwa dobre skutki:

 

Pierwszy - utworzycie mode na DUCATI

Drugi - doprowadzicie do znaczego wzrostu podazy i spadku cen nerek na czarnym rynku medycznym :bigrazz:

 

a co ty tu sie zapedziles? witam

my nie tworzymy mody na ducati tylko kultywujemy tradycje - a to jest diametralnie inna kwestia ;)

co do nerek to fakt, majac ducati trzeba organy na ebay dawac; ale masz stracic nerke dla alkoholu, to lepiej sie jes pozbyc i kupic cos z CF :lalag:

 

 

.........cala odpowiedzialnosc przyjmuje na siebie ze wzgledu na dzielacy nas dystans, a co za tym idzie, relatywnie male prawdopodobienstwo ewentualnych represji :biggrin:

 

dobranoc panom - melvin zaczyna w'end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dom, ty mi takich tu figli nie plataj bo to dopiero 9ta rano - ludzie chca spac :clap:

wczoraj ledwo z zyciem uszedlem ze swoim motorem w parku, dzis mi sasiedzi miotlami w sufit i podloge tluka :icon_mrgreen:

 

chyba skoncentruje sie na forum Milosnicy skutera Peugeot bo to moj codzienny srodek transportu i nikomu nie wadzi :offtopic:

 

 

 

ok, zalozylem sluchawki i ide sluchac jeszcze raz.........podoba mi sie to bydle :buttrock:

 

 

ps

po dokladnym przesluchaniu zauwazyle ze cos ci tam strasznie klekocze w tym silniku :buttrock:

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy nas, że trochę tu narobiliśmy zamieszania... no ale to już tak jest, jak spotkaja sie 2 lub wiecej monsterow na ulicy to niezle koncerty urzadzaja :buttrock:

 

Muminek niezle wygladaja te twoje nakladki, czekamy az plug zainstalujesz, moze sie przyda w sniezne zimowe dni :icon_mrgreen:

Troche szpeci ta oslonka na kolko zdawcze, ja moja chwilowo zakleilem folia "carbon" (Melvin mnie pewnie op.....) bo mam cale dekle pokapane elektrolitem i juz wyglada lepiej.

 

Wracajac jeszcze do tego monstera z Sydney, to wyglada podobnie do moje pierwszej WSK-i tzn. rama, kola, silnik, kierownica, bak, siedzenie - żadnych zbednych dodatków! Co do wykonczenia o zdaje sie na opinie Melvina.

 

CF - moim zdaniem wlokna weglowe sa uosobieniem sportowych aspiracji maszyny, ale nie mozna popadac w skrajnosc, przeciez calkiem ladnie prezentuje sie anodowane aluminum czy tytan. Z racji tego, że zajmuje sie metalami, są one dla mnie bardziej atrakcyjne i moj monster przyozdobi sie na wiosne metalowymi pierdolkami.

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin: "po dokladnym przesluchaniu zauwazyle ze cos ci tam strasznie klekocze w tym silniku"

 

Nie boj sie Melvin, Dominik zatankowal na CPN-ie taka nowa benzyne :icon_mrgreen: ona sie tak spala... stukowo.... :buttrock:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
po dokladnym przesluchaniu zauwazyle ze cos ci tam strasznie klekocze w tym silniku

 

Pewna starsza pani pod sklepem powiedziała do mnie ostatnio ostrym tonem "wyłącz pan tę snopowiązarkę bo mi dzieci straszysz!!" :icon_mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak troche się pomieszało!

Krzych uciekł z W-wy pewnie przed tymi demonstracjami anty- i prorządowymi :icon_mrgreen:

Jak wróci to zastanie garaż spalony, okna wybite.... No już dość tych pie...

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

long time ago.... naczytalem sie na stronch klubu citroena o XM'ach, najbrzydsze, psujace sie i najbardziej komfortowe z francuzow - efekt - mialem 2.

Teraz jak glupi naczytalem sie o wloszczyznie - efektu jeszcze nie ma, ale....

Mnie sie jednak marzy 2 osobowe ;-(, bo kocham ze swoja corka jezdzic, zona czasami tez sie przejedzie. Prosze Was o opinie na temat Ducati 750 Desmo.

TU DO OBEJRZENIA

Wiem, wyglada prawie jak bandit ;P ale moze ma jakies zalety? Szukam moto na lata, tylko mnie troche te wymiany oleju co 3 tys martwia. Ile chcialbym wydac.... mam nadzieje, ze bede mogl tak ok 15 tys. zł Jakies inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...