Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty Kuzyn - po tym co Geni ma do zaoferowania- będzie bliżej hihihihihihihi...Pozdr.Janek.

 

Ja również chyba zaczynam recepturę w życie wprowadzać coby MTS- sowi nie zabrakło "paliwa" na wiosnę :). Także wszystkim chętnym smakoszom radzę "ćwiczyć".

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważać trzeba będzie, bo paliwo rakietowe to ryzykowna rzecz.

W najlepszym wypadku sponiewiera człowieka. :biggrin:

Jakieś bukłaki trzeba do Multi zamontować, przecież człowiek nie wielbłąd, jak do Jedwabnego dotrze, to coś wypić musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu przebiegu. Piszecie, że ten miał tyle... a tamten to więcej ... a może coś z autopsji???

A ile mają przejechane wasze moto?

Mojemu M600 stuknie na wiosnę 50 tys. i ma się świetnie.

 

Ja w tym temacie nie błysnę bo moja bella ma dopiero 19 tyś. Ale w tym kontekście, ciekaw jestem jak się ma żywotnośc naszych kochanych dwucylindrówek do pospolitych kosiarek. Jak sprzedawałem swojego Fazera miał na liczniku 64 tyś km, mój kumpel jeździ Bandytą z przebiegiem 89 tyś. W obydwu przypadkach żadnych problemów, bardzo dobra kompresja, zbliżone do maksymalnych osiągi. Zresztą wg obiegowych opini silniki te bez problemu wytrzymują 100 tyś bez naprawy głównej. Pytam bo odnoszę wrażenie po ostatnich wypowiedziach że przebieg w Ducati rzędu 60-90 tyś to mistrzostwo świata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po prawie dwóch latach nieobecności.

Ja gdzieś kiedyś czytałem opis człowieka o ducati o przebiegu ponad 200 tyś. jak uda mi się znaleźć to podeślę link.

Mojemu też w tym sezonie stuknie 50 tyś jak żona i synek pozwolą mi jeździć.

Wróciłem przedwczoraj z ojczyzny naszych maszyn i w Padwie wieczorem przy temp. -4oC o godz. 19 jeździło więcej skuterów i motocykli niż samochodów. Niestety nie widziałem, żadnego Ducata (może to ze względu na to że Włosi jednak dbają o Ducaty), ale za to widziałem kilka Moto Guzzi i nawet jednego gościa na hondzie 600 RR w dzinsach i adidaskach, który wyprzedał nas na autostradzie,a my jechalismy ponad 150 km/h :))), żałuje że nie zrobiłem fotki.

Faktem jest że na północy, Mediolan - Wenecja nie ma śniegu. Dopiero zaczyna sie wyżej w górach i spokojnie można latać moto w ciepłym ubranku.

Ci Włosi to jednak maja fajnie. Najlepsze żarcie, samochody, serpentyny i magazyn z częściami do Ducatów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu przebiegu. Piszecie, że ten miał tyle... a tamten to więcej ... a może coś z autopsji???

A ile mają przejechane wasze moto?

Mojemu M600 stuknie na wiosnę 50 tys. i ma się świetnie.

 

 

Moj estek ma 45000, po za wymianą "wolnego koła" wszystko bez zarzutu.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna wymarzonego ducati 748, moze ktorys ze szcesliwych posiadaczy tego wspaniałego motocykla napisze jak jest comfort jazdy chodzi mi o to czy da sie w miare znosnie pokonywac dluzsze trasy mysle tu o 200-300 km, jak sie prowadzi i czy faktycznie jazda tak obciaza nadgarstki jak to pisza

Ps prosilbym o sczere odpowiedzie, jesli beda negatywne to tak to nic nie zmieni ale chcialbym wiedziec na co sie pisze kupujac ta (smialo juz tak mozna pwiedziec) IKONE dzieki za wszyskie odp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comeflawithme, dla mnie był wygodny, ale ja mam 173 wzrostu i 69-71kg wagi, a Delta81, który kupił ode mnie Klekotka 748, trochę tylko wyższy jest ode mnie...i też sobie chwali jazdę na nim. Co do kilometrów i tak mniej więcej co 200 km przystanek trzeba zrobić na zatankowanie, niejako przy okazji rozprostowujesz kości, byłem nim w Białokoszu( ponad 500km w jedną stronę) i Golubiu( ponad 300km w 1 stronę) i jakoś żadnych sensacji z tego powodu nie miałem. Reszta, czyli jak Troblemaker napisał, musisz uważać na to od kogo kupujesz...jak się nie mylę to Świeżak z Forum ma jeszcze na sprzedaż 748 - myślę że się dogadasz z Nim...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

748 to moje marzenie od zawsze, ja mam 188 cm wzrostu ale tak jak pisaliscie w dupie mam komfort wiem ze piszac sie na taki motor trzeba byc swiadomym praw i obowiazkow, co do motoru to mam wstepnie zaklepanego tego

 

http://www.moto.allegro.pl/item880647741_d...ane_100szt.html,

 

wykminilem sobie tak ze gosciu mi go przywiezie i dam go to serwisu zeby mi go sprawdzili bo ja nie mam jeszcze dostatecznej wiedzy a nie chce kupic skarbonki, mysle ze serwisanci sie znaja i bubla nie kupie,

a tak pry okazji na co patrzec zeby zweryfikowac stan silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...