Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie okazuje się, że na prawdę sporo Ducatów po Wawie jeździ ale wielu niezrzeszonych pałętają się biedactwa bez wyraźnego celu

 

Wczoraj właśnie poznałam dwoje :) Granatowego Ducati ST2 i perłowego Monstera 696+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie poznałam dwoje :) Granatowego Ducati ST2 i perłowego Monstera 696+ :)

A poznałaś Patrycję jeździ też na 696?

 

To może mały meeting udało by się wystrugać. Na dobry początek może w czwartek zbiórka w 2oo, a potem w miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poznałaś Patrycję jeździ też na 696?

 

To może mały meeting udało by się wystrugać. Na dobry początek może w czwartek zbiórka w 2oo, a potem w miasto.

 

Nie, nie miałam przyjemności poznać Patrycji.

Czyli trochę tych 696 jeździ po mieście :)

 

W ten czwartek raczej nie dam rady... Za tydzień to co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poznałaś Patrycję jeździ też na 696?

 

To może mały meeting udało by się wystrugać. Na dobry początek może w czwartek zbiórka w 2oo, a potem w miasto.

czerwone 696 za kominach termi?

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie- co u Patrycji slychac? Nie wybiera sie gdzies dalej na jazdy? Pzdr

Nie widziałem jej już bardzo długo, w jeden z ostatnich dni Corse Italia widziałem w saloniej jej faceta. Nie mam pojecia co u niej.

 

Wyjazd do Gniezna jest zdaje się w tę sobotę. Gdyby był w przyszłą też bym się pisał. Najbliższy weekend totalnie zrujnował mi plany nawet ma MotoGP nie pojadę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie tak bardzo jak dwie, ale Brembo też odwala kawał dobrej roboty ;)

 

Jednak niech się wypowiedzą użytkownicy, bo ja jeszcze na swoim jednotarczowcu nie leciałem ;)

 

A który rok tego SS'a?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 1999, 2000. Ja bym już dawno kupił Duka, tylko jest problem. Motocykli jest bardzo mało, i żeby coś kupić trzeba jechać nie raz kilkaset kilometrów. Droga to nie kłopot, ale jechać i zobaczyć że to jakiś złom składany z kilku innych. To najbardziej wkurza. Wypatrzyłem sobie kilka motocykli, ale jeden w Rzeszowie, drugi w Warszawie, a jeszcze kolejny w Białymstoku. Na razie czekam aż coś wskoczy do ogłoszeń w bliskiej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa- udusze, utopie,zakopie,odkopie i na nowo... ;-]. 'Wisisz' mi cos ;-]

 

El Presidente, ale o so chozzzi? Czyżby formularz? Przeca mówiłem, że jak wrócę do pracy (czyli jutro), bo w domu nie mam ofisa :bigrazz:

No chyba, że o co inszego chodzi, ale to już nie mam pojęcia :(

 

Poza tym, od duszenia, to właśnie ja jestem :buttrock:

 

 

i żeby coś kupić trzeba jechać nie raz kilkaset kilometrów

A myślisz, że jak ludzie kupują dobre motocykle?

Nie ma bata, albo jeździsz i oglądasz, albo polujesz na to co wyskoczy w pobliżu i kupujesz shit. Life is brutal...

Na całe szczęście jak ktoś jest rozgarnięty, to pyta czy na forum nie ma kogoś mieszkającego w pobliżu i możesz jest szansa aby ktoś wybrał się na wstępne oględziny i dał cynk, czy warto jechać 300km w jedną stronę, czy nie... wisisz piątaka za dobrą radę :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...