Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

czy wiecie co się dzieje z Ducatistore na Kabatach? Salon zamknięty, w środku pustka. Ktoś wie o co cho? Może być na priv. Jestem zainteresowany bo u Koralika kupiłem moją bejbe.

 

 

Zapomnij już o Ducati Store ten salon i serwis to już historia.Jeśli masz sprzęta na gwarancji pozostaje ci poszukać innego autoryzowanego serwisu Ducati-może Caferacer w Łomiankach .Likwidacja Ducati Warszawa jest otoczona dziwną mgłą tajemnicy.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj chłopaki( Rysiek i mój brat- Michał) przetestowali 2 x 1098, no i kuczę wygrał ten z wydechami Termignioni, ale Edhaust System zajął dobre zaszczytne 2 miejsce, ale i tak domyślalim się że tak będzie, bo Termi miał inne filtry, pełen 70 mm wydech...

Teraz ciekawostka, jeśli chodzi o odczucia chłopaków z jazdy, Michał przyrównywał do dawnego GSXR 1000 , na tym samym odcinku drogi rozwinął 260 ( tyle samo i GSXR), na koło idzie z gazu na 1,2 i chyba 3 biegu, za słabe drogi, żeby dalej sprawdzać( "tor Kurpie"), w stosunku do Michała RSV czuć wyraźną różnicę mocy i momentu.Rysiek próbował porównywać do 999, ale powiedział że jest większa przepaść między 1098, a 999 niż między 999 a 748 ! Mówił, że trzeba być bardzo skoncentrowanym i uważać żeby motocykl nie przerzuciło...

Na koniec Michał pozamykał wszystkie opony i pojechał doić krowy :buttrock: :notworthy: :lalag: Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahah - opis pierwsza klasa. Ale drogi Janku - nie słyszałeś chyba ZARD`a i cudnego ryku szatana jaki wydobywa z siebie :icon_mrgreen: jak będziesz w Stolnicy to daj znac podjadę i Cię ogłuszę ;) termi - owszem pierwsza klasa ale on bardziej popierduje i jest ciut bardziej basowy a ZARD wykańcza staruszki na pasach. uwierz mi

Edytowane przez Letkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letkas, a ja słuszałem Zarda w 1098, aha...i się nie przestraszyłem - znakiem żem nie staruch jeszcze :icon_mrgreen: :buttrock: :crossy: ...No szkoda, że mnie nie było przy tym testowaniu, ale miałem nosa, bo kobietki wróciły wcześniej z Mazur...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Rafi-r wie?...no i nie zdążyłem sobie pooglądać...Pozdr. J- 748 S.

 

Oficjalnie reorganizacja, a faktycznie lekko mówiąc kibel.

 

Wbrew temu co pisze Edek serwis jeszcze działa i można zamawiać części do Ducatów (na priv mogę podać tel. do serwisu), salon najprawdopodobniej będzie ale nie wiadomo jak, gdzie, kiedy, ale na pewno nie będzie to salon Koralika. Interes przejął wspólnik Koralika i nie wiadomo do końca jakie ma zamiary.

Tyle mogę powiedzieć na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letkaś, rzeczywiście Termi nie jest najgłośniejszy, ale na kole wykazuje 164 KM, a na Zardzie "tylko" 155-156 :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Choć tu nie giełda, ale dodam:

są 3 sztuki na sprzedaż, od znajomych osób:Ducati 1098,2007, mały przebieg, wydech Edhaust, stan bez zarzutu, zarejestrowany od Ducatisti, dla Ducatisti będzie zniżka...Ducati 999,2006- stan bez zarzutu,wydech Edhaust, zarejestrowany, od Ducatisti i dla Ducatisti będzie zniżka...Aprilia RSV 1000 R 2007 rok, mego brata Michała, na Ohlinsie i radialach, antyhopping, wydech Edhaust- niesamowity odgłos przy schodzeniu z obrotów...Szczegóły na priva, lub mego maila: [email protected]

Pozdr. J- 748

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do dupy :/ szkoda bo Koral włożył w to serce

 

Z tego co słyszałem to może i włożył serce ale dał dupy a miało być tak pięknie...

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letkaś, rzeczywiście Termi nie jest najgłośniejszy, ale na kole wykazuje 164 KM, a na Zardzie "tylko" 155-156 :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Choć tu nie giełda, ale dodam:

są 3 sztuki na sprzedaż, od znajomych osób:Ducati 1098,2007, mały przebieg, wydech Edhaust, stan bez zarzutu, zarejestrowany od Ducatisti, dla Ducatisti będzie zniżka...Ducati 999,2006- stan bez zarzutu,wydech Edhaust, zarejestrowany, od Ducatisti i dla Ducatisti będzie zniżka...Aprilia RSV 1000 R 2007 rok, mego brata Michała, na Ohlinsie i radialach, antyhopping, wydech Edhaust- niesamowity odgłos przy schodzeniu z obrotów...Szczegóły na priva, lub mego maila: [email protected]

Pozdr. J- 748

 

 

 

Moze powinnismy pisac: Zard bez ECU i Termignioni z ECU? :icon_razz:

Jedyny chyba plus Termi bo toto na pewno piekne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do Zardow, Leo Vince i innych sa jakby spawane przez narabanego fachowca, do tego te badziewiarskie naklejki prawie jak wydrukowane w domu i wyciete nozyczkami. Mam caly uklad Termi ale tylko dlatego, ze kupilem niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się,ze Termi maja ładniejsze basy. Ja zawsze byłem zwolennikiem Termi i też chciałem takowe zakupić do mojego SSa bo cena była fajna w tamtym roku przy niskim kursie euro ale kupiłem okazyjnie Arrowy i też są fajne a przede wszystkim są okrągłe a nie owalne jak termi (oczywiście rzecz gustu).

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...