Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będzie Multistrada za 15 koła... Pozdr. j.

 

Da rade jakieś szczegóły dodać odnośnie tej Multi? Może jakieś fotki? Kumpel się kręci wokół Multi ale chce z pewnych rąk. Cena atrakcyjna więc moze coś z tego bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie kontener i Multi w nim, to zobaczę obejrzę i ocenię czy będzie z pewnych rąk... co prawda nie mam zdjęć z USA, ale pamiętam że ładnie wyglądał mimo że wszystko miał standardowe, żadnych Termisow itp...ale jak zobaczę, dam znać... a już niedługo ma przyjść...Pozdr. J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że 2oo to taka lekko mówiąc speluna się zrobiła. Niewiele to prawdziwe motocyklowe klimaty przypomina. Szkoda, że nie wygląda to chociażby jak Motorownia w Poznaniu.

My latając wieczorami po Wawie wolimy np do HRC jechać niż do 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no koniecznie!!! Zapraszam serdecznie. Sam niestety bede puszka wiec ekipa desmo-klekotow bardzo mnie podniesie na duchu :)

 

To może podaj szczegóły, bo mnie się koledzy na priv pytają o Twój koncert :icon_twisted:

Albo zrobię to za ciebie :icon_mrgreen:

 

" Serdecznie zapraszamy wszystkich na najbliższy koncert zespołu Go Naked!, który odbędzie się 03,07,2009 w Warszawie w "Dwóch Kołach" na ul. Tunelowej 2.

 

Wstęp wolny !

 

Start: godzina 20:00 "

 

Darmowa cola dla mnie :icon_mrgreen:

 

 

 

 

Szkoda tylko, że 2oo to taka lekko mówiąc speluna się zrobiła. Niewiele to prawdziwe motocyklowe klimaty przypomina.

To fakt, ale ważne, że jeden z ducatholików tam koncertuje i trza mu dopingować :buttrock:

Ciekawe, czy będą jakieś gruppies :icon_mrgreen:

 

bardzo chętnie skorzystam z pomocy. niestety wracam dopiero w czwartek do warszawy..

więc piątek bądź sobota. jeśli można przyłączyć się samochodem do 2oo to chętnie..

 

Dawaj, dawaj :buttrock:

Będę w skórze jedynej słusznej marki, więc nie będziesz miał problemów ze znalezieniem mnie :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek- jestes najlepszy!!!!!!!!!!!!!!! :icon_twisted:

:biggrin:

 

 

Prezes, mam film z Route do wrzucenia, tylko nie mam gdzie :banghead:

W sumie film to za dużo powiedziane, parę fotek sklejonych pod muzyczkę :icon_mrgreen:

Jest gdzieś jakiś kawałek internetu wolny ???

Help :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawaj, dawaj :buttrock:

Będę w skórze jedynej słusznej marki, więc nie będziesz miał problemów ze znalezieniem mnie :icon_mrgreen:

 

to się jakoś wymieńmy numerami na PW. ja będę, obok ducati, moją miłością Mercedesem R129. czarne cabrio :)

 

pozdrówki

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobimy ;-[ To jest PPS?

 

Normalny plik video, VOB. Montowane na Adobe Premiere, tylko zamiast materiału video- nie brałem kamery :icon_mrgreen: - są fotki. Taki film nie film z nieruchomych obrazków ;)

 

Bo seksowny zadek to podstawa! :buttrock:

 

Na potwierdzenie własnych słów :icon_mrgreen: :

http://www.sexy.banzaj.pl/Reef-Miss-Posladkow-video-987.html

 

Dodałbym konkurencję- prezentacja tyłeczka siedząc na motocyklu. Może być nawet na moim, trudno, poświęciłbym się i wjechał na scenę Desmo Wdową :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzęta godnego zaufania. Wiadomośc tylko dla poważnych gości: jest SS 900, rok 1996(model z kwadratową lampą), przebieg 45 tys(orginał), po przeglądzie u Macieja jeszcze w MotoRexie( przy 42 tys miał załozone nowe sprzęgło), wydechy Termignoni, amor skrętu Tobi, nowe opony, motocykl należał do mnie przez 2 lata, nie miał absolutnie żadnej gleby, ciężko znaleźć najmniejszą ryskę, stan trudno określić słowami-wygląda jak (salo)nówka...tylko dla smakoszy!!!Jak ktos wie o co chodzi to wie gdzie mnie szukać

 

Aha... co do 999R to cena raczej odpycha niz zachęca :lapad: są paradoksy na tym świecie, nie??:biggrin:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...