Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

NA paski,wymianę oleju itp.przyjedż do mnie do Twierdzy Modlin ,u mnie masz możliwość podłubać sobie samemu z moją pomocą jeśli jeszcze czegoś nie robiłeś,w serwisach zapłacisz duuuużo więcej a przy wymianie olei w Ducach nie trzeba nic odpowietrzać ale trzeba wykręcić smok oleju siatkowy,rurkowy u mnie jest to pod ampul 14mm który posiadam ,w celu wyczyszczenia i sprawdzenia czy niema na nim opiłków niedajbógi moje ST4S ma identyczne liczniki jak twój to ci pokaże jak przestawić na km z mil i pokaże ci jak obsługiwać inne parametry,jestem w domu popłudniami i w łikend,506436737 moge mieć wyłączony to znaczy że bywam gdzieś gdzie nie moge mieć telefonu ale po południu zawsze odbiore

 

dzięki śliczne więc sam nie bede zmieniał musze tylko zrobić papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byliśmy w Ducatistore w Kabatach z Konradem na ST4 ale niestety nie było zbyt wielkiej frekfencji na motocyklach bo byliśmy we dwóch i dojechał kolega na GT1000 , pozostali niestety przyjecjali autami,chociaż muszę przyznać że na Ursynowie padał mały kapuśniaczek i jakość nawieżchni nie zachęcała go szaleństw .Był mały poczęstynek z flagowej Włoskiej potrawy-SAGETTI i nie tylko ogólnie miło ale po półtorej godziny musieliśmy znikać do domku.A przy okazji jadąc do Warszawy na trasie Gdańskiej na muldach podczas zmiany pasa przy 150km/h zaliczyłem krótkie ale dość intensywne Schimi :icon_mrgreen: :bigrazz: potrzepało mi 4 razy i się uspokoiło-ale wrażenie :banghead: uufff

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przejaja..

nawigacja po Forum jest dla mnie zupełnie nieczytelna, aby wejść na wątek ducatowski używam wyszukiwarki..

to tylko u mnie tak? może cos trzeba przeładować, gdzies guziczek przycisnąć??

 

tak sie nie daaa...

 

 

Wlacz subskrypcje tematu i powiadamiane e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przejaja..

nawigacja po Forum jest dla mnie zupełnie nieczytelna, aby wejść na wątek ducatowski używam wyszukiwarki..

to tylko u mnie tak? może cos trzeba przeładować, gdzies guziczek przycisnąć??

 

tak sie nie daaa...

 

 

 

u mnie to samo raz to chodzi raz nie, i do profilu nie mogę wejść.

 

 

czy ktoś z desmo kupił ten maly motorek sterowany zdalnie po ile są i gdzie można kupić. ps ile kosztuje sprzęt typu spręrzynki itp. do sprzęgła oraz boczek otwarty do multistrady 1000 2004 rok

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo raz to chodzi raz nie, i do profilu nie mogę wejść.

czy ktoś z desmo kupił ten maly motorek sterowany zdalnie po ile są i gdzie można kupić. ps ile kosztuje sprzęt typu spręrzynki itp. do sprzęgła oraz boczek otwarty do multistrady 1000 2004 rok

 

 

Ceny spręzyn itp. znajdziesz na tej stronie > http://ducati.torn.com.pl

 

wejdz w dział "czesci zamienne" tam jest "sprawdz cene i zamow"

 

otworzy sie nowe okienko i w nim wpisujesz numery katalogowe ale bez kropek i spacji,

 

katalogi z czesciami sa na ww stronie i na ducati.com

 

a otwarte osłony sprzegła sa tutaj > http://www.ducati-saarland.de/index.htm , mozna szukac na ebayu lub allegro zawsze to taniej

do multistrady pokrywy sprzegla pasują od wszystkich modeli ducati z suchymi sprzęgłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie próbowałem kupić amor skrętu Ohlinsa do ss1000 i generalnie kupa bo juz wyszedł z produkcji. Znalazłem ostatni w Niemczech ale po chwili namysłu stwierdziłem,że skoro jest tak samo długi jak do monstera to kupie taki od Monstera bo wyjdzie mnie taniej ze Stanów a przy odsprzedaży zawsze szybciej pójdzie niż oryginalny do SSa. Problem tylko jest taki,że musze dorobić aluminiowe mocowania do tego amora. Gadałem juz z Tata Scitro. Ma się tym zająć.

Szukałem tez stelaża pod kufer i następna kupa. Givi mi grzecznie odpowiada że wyszedł z produkcji. Ciekaw jestem jak będzie z Termignoni jak będe chciał kupic w przyszłym roku.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy spotkaliście się z taki lusterkami gdzieś u nas w sprzedaży za przyzwoite pieniądze?(kilka miesięcy temu widziałem na allegro).

Próbuje już od dłuższego czasu namierzyć i nic. Z góry dzięki za jakiś link czy info.

 

http://cgi.ebay.pl/CNC-billet-Bar-end-MIRR...1QQcmdZViewItem

 

ps.Też mam problem z odnośnikami na forum. 99% linków bezpośrednich mi nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego znajomego szef z Wrocławia kupił niedwano Desmosedici. Mówił mi,że jedził nim ( a sam posiada MV Aguste 312RR) i jest pod wrażeniem ale osiągowo jest porównywalny z Agustą.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...