Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam!

Wczoraj wróciliśmy z SBK w Brnie. Było super szczególnie dlatego,że Bayliss góra w obu wyścigach. Totalnie się odprężyłem.Wracałem wczoraj z Soleskim, Darkmannem i Rafałem na s2r 1000 oraz kumplem na R1. Soleski na nowiutkim 848 trochę przeginał z prędkościa maksymalną co dla R-jedynkowca było doskonałą okazja do pokazania co daje 180 KM. Darkmann za to pokazał,że monster 600 pójdzie ponad 200km/h(!). Jechałem za nim i na GPS pokazało dokładnie 192 km/h co daje licznikowe ok.205. Troszkę za szybko było!!!

Generalnie jednak bomba. Mniej ludzi niz na GP, mniej komercyjnie i taniej.Polecam!

Hejka,

też byliśmy na SBK szkoda, że się nie spotkaliśmy.

Gdzie siedzieliście?

My pierwotnie na trybunie Ducati tzn T1, a potem na trawce w sektorze "B"

Byliśmy całą watachą na Ducatach

2x 1098, 2x 848, 2x monster (S4R i RS), monstery 695 i 696, Hypermotard oraz Sport 1000S w Czechach dołączyły jeszcze dwa monsterki naszej znajomej parki z Jarocina.

Było super. Kto nie był niech żałuje.

Jaro poskłada nagrania i zapewne już niebawem udostępnimy filmik z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro poskłada nagrania i zapewne już niebawem udostępnimy filmik z wyjazdu.

 

Jaro na szybko poskładał filmik - wyszło tego 17 minut (więc za dużo na youtube), wystawię gdzieś w sieci po transkodowaniu do czegos przystępnego rozmiarowo... poza tym zgrałem DVD - zostawiłem u Rostwora, jak Koralik wróci z urlopu to będzie też u niego... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

My siedzieliśmy na pierwszym wyścigu na sektorze chyba B (gdzie widać 5 zakrętasów i były 2 telebimy) a na drugim w sektorze G gdzie widac zakręty pod góre. Szkoda że żeśmy się nie stykneli i nie wracali razem.

Z Krakowa były jeszcze 3 Hypermotardy oprócz naszych 4 dukatów.

A kto w takim razie wybiera się na Moto GP - ja już bilet mam więc może jakaś wymiana informacji nastąpi.

Znależliśmy super dobrą restaurację, gdzie podaja pyszne jedzenie a główne danie to stek o nazwie DUCATI. Na ścianach wiszą same zdjęcia Ducati i HD z przewaga tych pierwszych oczywiście :)

Możemy tam się spotkać, co by się po torze nie szukać bo tam co drugi w koszulce i czapeczce Ducati chadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My siedzieliśmy na pierwszym wyścigu na sektorze chyba B (gdzie widać 5 zakrętasów i były 2 telebimy) a na drugim w sektorze G gdzie widac zakręty pod góre. Szkoda że żeśmy się nie stykneli i nie wracali razem.

 

No to na pierwszym siedzieliśmy w tym samym sektorze! ;)

ale ludzi była masa więc ciężko byłoby na siebie trafić przypadkiem... ;)

jak to mówią - next time... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czy ktoś z was desmomaniaków wie jak skasować serwis (klucz w kwadraciku) na wyświetlaczu LCD licznika który wyświetlił mi się po przekroczeniu 20tysi km bo paseczki już wymieniłem w Cafereiserze w Łomiankach świece i olej też i może sprawdzę sobie zawory na wszelki czy górny luz nie jest za mały.ale kurde drażni mnie ten "key" na wyświetlaczu próbowałem na różne sposoby ale widzę że łatwo nie jest.Komplet zegarów mam jak ST3 i Multistrada od 2004r.Proszę o pomoc i mam nadzieję że mogę na was bardziej w tej kwestii uświadomionych liczyć gdyż ja ze swojej wiedzy nie robie tajemnicy , bo póki co wszyscy ciągle w naszym kraju i za granicami uczymy się obchodzić z naszymi grzechotnikami, wszystko idzie do przodu a my nie zawsze za tym nadążamy.A ten problem zapewne mam nie tylko ja -obecnie , na przyszłość innym Desmozarażonym też się to przyda.Bo masowo te cukierki przypływają i przyjeżdżają do naszego kraju z różnych części świata.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

pojawił się kolejny gadzet do kolekcji z serii Ducati

http://www.allegro.pl/item405954039_glebog...rka_ducati.html

 

Może Janek się coś wypowie na temat silnika i zawieszenia jakie ma ten sprzęt :icon_mrgreen:

 

Kto z towarzystwa się wybiera do Torunia w niedzielę?

 

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czy ktoś z was desmomaniaków wie jak skasować serwis (klucz w kwadraciku) na wyświetlaczu LCD licznika który wyświetlił mi się po przekroczeniu 20tysi km bo paseczki już wymieniłem w Cafereiserze w Łomiankach świece i olej też i może sprawdzę sobie zawory na wszelki czy górny luz nie jest za mały.ale kurde drażni mnie ten "key" na wyświetlaczu próbowałem na różne sposoby ale widzę że łatwo nie jest.Komplet zegarów mam jak ST3 i Multistrada od 2004r.Proszę o pomoc i mam nadzieję że mogę na was bardziej w tej kwestii uświadomionych liczyć gdyż ja ze swojej wiedzy nie robie tajemnicy , bo póki co wszyscy ciągle w naszym kraju i za granicami uczymy się obchodzić z naszymi grzechotnikami, wszystko idzie do przodu a my nie zawsze za tym nadążamy.A ten problem zapewne mam nie tylko ja -obecnie , na przyszłość innym Desmozarażonym też się to przyda.Bo masowo te cukierki przypływają i przyjeżdżają do naszego kraju z różnych części świata.

 

 

Taaak, mam to samo z kluczykiem

Latam z nim i po 1.000 i po 10.000 km przeglądzie

Panowie mechanicy przez niemal godzinę próbowali doprowadzić do komunikacji pomiędzy komputerem pokładowym a serwisowym w celu dematerializacji tej paści, i nic. Kluczyk górą.

I chyba zdążyłem sie już przyzwyczaić do niego na wyświetlaczu.

 

Reasumując: Warszawa nie daje rady, Bielsko Biała też (Kraków póki co nie ma autoryzacji, więc i komputera niet), pozostaje więc Poznań. A tam dadzą radę, tak słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, mam to samo z kluczykiem

Latam z nim i po 1.000 i po 10.000 km przeglądzie

Panowie mechanicy przez niemal godzinę próbowali doprowadzić do komunikacji pomiędzy komputerem pokładowym a serwisowym w celu dematerializacji tej paści, i nic. Kluczyk górą.

I chyba zdążyłem sie już przyzwyczaić do niego na wyświetlaczu.

 

Reasumując: Warszawa nie daje rady, Bielsko Biała też (Kraków póki co nie ma autoryzacji, więc i komputera niet), pozostaje więc Poznań. A tam dadzą radę, tak słyszałem :icon_evil:

 

Może po powrocie z urlopu warto zapytać Koralika lub od razu zadzwońcie do Tomka Kędziora do serwisu (Champion's Bike tel 604544608) - może Wam zaradzi. Z tego co było Monsterach do kasowania kluczyka wystarczała kombinacja klawiszy i włączenie zasilania kluczykiem - może w MStradzie jest to samo?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Joy musze Cie zmartwić. W Poznaniu Maciek też nie wie. Ja mam napis "mainte" zamiast kluczyka i też go nie umiał skasować choć komputer mają.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Prezes Nowak byliśmy w jedwabnem i widzieliśmy jak wyjerzdżałeś z poleniem gumy na trawie i nawet nas widziałeś bo rozmawiałeś z Jankiem a my oboje z Basią staliśmy obok niego ale nas sobie nie przedstawił-Ale dupa ten Janek.A nasze motocykle i namiot stasły u Ryśka w Grabniku.

He glupio wyszlo :icon_mrgreen: szkoda. Moze kolejnym razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...