Skocz do zawartości

Śróby sie odkręcają??


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem środek "Pro Loc" za 6ml dałem 17 zł, przykręciłem magneto , a po pół godziny myślałem ze tego nie odkręce,oby nie czekalo mnie rozbieranie karterów, bo wszystkie te śróby nie żałując kleju posmarowalem i przykręciłem:D:D: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos kupujesz to najpierw sprawdz na opakowaniu, czy jest to wlasciwy srodek.

Napisalem ci dosc wyraznie, co mozesz uzyc - jezeli zdecydowales sie kupic inny klej to musisz wiedziec ze czesc z nich dziala na stale, czyli po skreceniu juz sie nie odkreci. tak ze radze przeczytac opis kleju z opakowania.

2 sprawa to do rozkrecania sklejonych polaczen srubowych potrzebne sa dobre narzedzia.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawa to do rozkrecania sklejonych polaczen srubowych potrzebne sa dobre narzedzia.

 

A czy tego co się nie da ręcznie nie można odkręcic w zakładzie wylkanizacyjnym kluczem hydraulicznym (yyyyyy hyba tak się nazywa, kurcze pamiętałem) ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisane jest na nim, że to środek zabezpieczający śróby przed odkręcaniem, a nie do skręcania na stałe, jest napisane także, żeby połączenie śrubowe rozkręcić, po zastosowaniu keju, należy podgrzać je do 230C.zobaczymy,,,, jeśli coś mam mały palinik więc ta temperatura( w razie potrzeby ) nie będzie dla mnie problemem, ale powinno być git. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRUBY

Przez u zwykłe.

Cholery można dostać czytając niektóre wypowiedzi.

Mechanicy od siedmiu boleści, książek fachowych nie czytają a potem byki stawiają. Nie ma się co dziwić, że odkręcające się śruby są takm wielkim problemem.

Pomijam interpunkcję w większości powyższych postów...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRUBY  

Przez u zwykłe.  

Cholery można dostać czytając niektóre wypowiedzi.

Mechanicy od siedmiu boleści, książek fachowych nie czytają a potem byki stawiają. Nie ma się co dziwić, że odkręcające się śruby są takm wielkim problemem.  

Pomijam interpunkcję w większości powyższych postów...

Spokojnie 8) PO to jest forum aby sie dowiedziec;]Nie wszyscy sa tacy oczytani 8) Niekoniecznie zaraz musisz to wypominać Tomku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...