Skocz do zawartości

ja też już mam motocykl :D


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez dolaczam sie do gratulacje:) pieeekne moto

sam wiem co to znaczy spelniac swoje marzenia, jak ja kupilem swoje w wakacje to pierwsza przejazdzka ulica (KEN'em) to wielki entuzjazm i spiewanie na caly glos w kasku ze szczescia :D

do zobaczenia na KEN'ie (a moze i uda mi sie kiedys poznac forumiakow (i forumiaczki) mieszkajace w okolicy i pojezdzimy razem :P )

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a moze i uda mi sie kiedys poznac forumiakow (i forumiaczki) mieszkajace w okolicy i pojezdzimy razem :) )

 

Ze mna to Ty do podstawówki chodziłeś więc nie ściemniaj :D Pojezdzimy w sezonie, nie bój sie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madee, nie czekaj do wiosny.

Jo upletł dla wos łańcuchy na koła, bo wy miastowe wse sie wywalacie...

Z zazdrości to całą noc nie spałem :roll:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mna to Ty do podstawówki chodziłeś więc nie ściemniaj

 

 

eeee to sie nie liczy :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało! Mam moją SV-kę  :lol:  :lol:  :lol: W zeszłym tygodniu w sobotę zadatek, dzisiaj odbiór i w końcu jest!!! Mój sen się spełnił  :lol:  Niesamowicie się cieszę.  

SV650S z 2003 roku. Przebiegu ma niecale 8500 km. Srebrna... taka jaką chciałam.

Kilka (dziesiąt  :oops: ) rundek po garażu zrobiłam, :)  :D  :D Gleby, której się obawiałam,  nie zaliczyłam. Tak żeście mnie tą mocą wszyscy nastraszyli, że bałam się ruszyć gazem, w wyniku czego zanim ruszyłam to zgasł mi ze 3 razy, ale jak już ruszyłam to....   :twisted:  Chciałoby się jeszcze pojeździć, a sie już nie da, bo sprzęcik odstawiony do piwnicy na sen zimowy  :roll:  

 

A teraz nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć  

OBY DO WIOSNY    

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:    

;)   :P ;)  

 

:laughing: :laughing: :laughing:

 

IHAHAHA  :lol:

 

cieszymy sie razem z tobą, przynajmniej ja, pozdrawiam, do zobaczenia na drodze, aby do wiosny. pzdr. dla wszystkich motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madee jesteś kolejną SV maniaczką:P coraz wiecej nas, moze w sezonie bedzie juz mozna zrobić w polsce jakiś zlot tylko SV bo lawinowo sie pojawiają w polsce wreszcie!, Nie zycze Ci radosci z jazdy i satysfakcji ze sprzetu bo jest to zbędne, TAK PO PROSTU BEDZIE I NIE MOZE BYĆ INACZEJ !!! :P Służe pomocą w dziedzinie wszelakich przeróbek i odchudzaniu maszynki:) pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madee' date=' nie czekaj do wiosny.

Jo upletł dla wos łańcuchy na koła, bo wy miastowe wse sie wywalacie...[/quote']

 

ej no... poza tym, ze Ci raz wywaliłam GS-kę (na suchym) to nie mam większych sukcesów w tym temacie :roll:

 

Z zazdrości to całą noc nie spałem :roll:

 

No właśnie... chyba kolejne nocki miałeś nieprzespane, sądząc po Twoich zmęczonych oczyskach :twisted: , które dane mi było ujrzeć dzisiaj na motobazarze :banghead:

 

Fajnie było się spotkać. A jak się tylko zrobi cieplej przybywam do Ciebie na jazdy terenowe!

 

 

p.s. Doszły mnie słuchy, iż możliwe jest, że jestem jedyną kobietą na SV-ce w PL. Czy ktoś może tą pogłoskę potwierdzić lub zdementować? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Doszły mnie słuchy' date=' iż możliwe jest, że jestem jedyną kobietą na SV-ce w PL. Czy ktoś może tą pogłoskę potwierdzić lub zdementować? Laughing[/quote']

hehe nie ma tak dobrze :evil: Zdecydowanie dementuje :banghead: Moja koleżanka pięknie śmiga od roku na żółtej SV nakedzie, a druga kumpelka ma zamiar kupic w najbliższym czasie ....

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie plecaczek ? :mrgreen:

 

w domu :twisted:

I jeszcze problemy robi, na Białoruś nie chce puścić :twisted:

Dawaj chłopa na kurs, popracujemy nad nim.

Jednak to nie może być zły człowiek, przecież na co dzień wytrzymuje z Tobą...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze problemy robi' date=' na Białoruś nie chce puścić :twisted:[/quote']

 

chyba że sie go wyciągnie, żeby obstawiał tyły autkiem :roll:

 

Dawaj chłopa na kurs' date=' popracujemy nad nim.[/quote']

 

odgraża się, że przyjdzie, ale to raczej fan 4 kółek

:banghead:

 

Jednak to nie może być zły człowiek' date=' przecież na co dzień wytrzymuje z Tobą...[/quote']

 

phi... no wiesz co... poczułam sie co najmniej urażona... :cry:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...