Skocz do zawartości

Motocyklowe lęki.


Gothcrust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie o to mi chodzi:)        tylko co sie stanie jak zalpiemy kapcia przy nie wiem ilu 120-160 km/h ??   230!!!km /h     co sie dzieje ,chcialbym wiedziec:) drodzy przyjaciele:)          :laughing:  ;)  :lol:  :mrgreen:

Jak widzisz-zyje :D Dopoki nie bedziesz chcial wejsc w zakret,albo wykonac jakis gwaltowny manewr to dasz rade ujsc z zyciem :mrgreen: No chyba ze peknieta opona z felgi zejdzie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy okazji doświadczyć przebicia opony podczas szybkiej jazdy i obym nie miał. Wydaje mi się natomiast, że co innego, kiedy ruszy się i jedzie na oponie bez powietrza a co innego gdy nagle wybuchnie podczas jazdy, tym bardziej w zakręcie.

Po kumplach natomiast wiem, że nie jest również przyjemne zablokowanie tylnego koła podczas jazdy a tym bardziej w zakręcie. Kumplowi zablokowało koło w pochyleniu i nie było zbyt ciekawie :-x

 

Ja puki co nie mam właściwie żadnych lęków kiedy prowadzę. Gorzej sprawa wygląda gdy jadę jako pasażer... i to nie tylko motocyklem. Poza tym jak już wyżej wspomniano boję się czasem, że jakiś palant mi wyjedzie w bocznej drogi a ja nie zdążę zareagować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/W lęki można przezwyciężyć ,wiem wiem czasami może być trudne i czasochłonne ale po analizie i wyciągnięciu wniosków z "przygody" może uda się nie popełnić błędu i zawczasu zapobiec sytuacji podbramkowej.

Czego oczywiście sobie i Wam wszystkim życzę.

Do zobaczenia na wiosne....na drodze...na zdrowie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekow nie mam.

Ale generalnie sie boje jak wsiadam na moto. Jak wyplywam na morze jako skipper. Jak staje na nartach przed trasa zjazdowa czy super G. Jak zakladam butle i pletwy przed nurkowaniem.

I moze dlatego ciagle zyje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z przodem przy 200 km.h

 

 

glebisz na ryj i w zależności od jakości anioła stróża przyjeżdza po Ciebie karetka, albo karawan

 

 

to tak w skrócie na podstawie opowiadania ojca który kiedyś złapał gume na przodzie w wsk przy 60km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentulanie przelecisz przez kiere, bedziesz sunął po asfalcie aż wypierniszysz w stojący samochód, nadomiar złego sunący po asfalcie motocykl uderzy w ciebie i rozpołowi na pół.

 

Wszędzie będą się walały flaki a krew sikała jak w "kill bill"-u.

 

to tak w skrócie na podstawie "Final Destination 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...