Skocz do zawartości

Wyjazd do UK


rafal.grom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

W planach mam wakacyjny wyjazd do Szkocji. Obrana przezemnie trasa to Kielce - Katowice - Berlin (nocleg w motelu) - Amsterdam (wjazd na prom) - Newcastle (Szkocja).

Szukam chętnych do podłączenia się. możliwe że znajde miejsce u znajomych na parking motocykli (prawdopodobnie ogród pod domem czy coś w tym rodzaju). Jestem otwarty na propozycje i wczęśniejsze wspólne wypady. Dosiadam SV650S '03 i Cagive W8 (jeśli ktoś jeżdzi w okolicy Kielc na enduro). Jeżeli szukacie kogoś do swojej wycieczki do UK to bardzo chętnie. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje do Irlandi,chyba że znajdę pracę za 4 tyś złotych :lol:

tylko ja planuję spędzić tam z dwa lata żeby K5 a raczej już K6 w garażu stała lub Dukat :mrgreen: ;) a do tego mieć trochę kasy odłorzone(na korepetycje z ortografi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pojechał, sam mam od jakiegoś czasu w planach zwiedzić zachodnią część europy na moto. Myślałem właśnie żeby zachaczyć o Berlin i Amsterdam. Nie wiem tylko czy będę miał na taki wyjazd fundusze, a jeśli tak, to czy ja zdąże za Tobą/Wami na swojej ETZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pojechał, sam mam od jakiegoś czasu w planach zwiedzić zachodnią część europy na moto. Myślałem właśnie żeby zachaczyć o Berlin i Amsterdam. Nie wiem tylko czy będę miał na taki wyjazd fundusze, a jeśli tak, to czy ja zdąże za Tobą/Wami na swojej ETZ...

w minione wakacje byłem eMZetą w amsterdamie, a i o berlin zachaczyłem, zupełnie przypadkiem. po prostu (chyba przez zmęczenie) zjechałem z autostrady i całe centrum przejechałem nim udało mi się wrócić ;)

jakby co to masz tu link:

http://www.mzclub.delfinet.pl/viewtopic.ph...p?p=11402#11402

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny plan, tylko czy to wyjazd jest komercyjno turystyczny czy tylko turystyczny, bo pare grosikow nikomu nie zaszkodzi?? jak cos to ta prace ktos zalatwia czy masz juz?

Generalnie na wakacje od jakiegoś czasu wyjeżdżam podreperować budżet na czas międzywakacyjny :notworthy: więc i tym razem jade do pracy ale pierwszy raz wybieram się na motorze. Pracy tam nie mam i nikt mi jej nie załatwia. Ale co roku tak jeżdże i jestem dobrej myśli. Znam miejsce docelowe i wiem gdzie się popytać i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pojechał, sam mam od jakiegoś czasu w planach zwiedzić zachodnią część europy na moto. Myślałem właśnie żeby zachaczyć o Berlin i Amsterdam. Nie wiem tylko czy będę miał na taki wyjazd fundusze, a jeśli tak, to czy ja zdąże za Tobą/Wami na swojej ETZ...

Nie wiem jakie srednie prędkości zdołam utrzymac ale mysle ze na autostradach niemieckich i holenderskich będą nieco wyższe niż 130km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...