Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koles jechal Kawa zx 7 z pasazerem i chcial smignac na gumie i przesadzil, przedobrzyl z pionem i bach :) :)

Wielkie szczescie ze nikomu sie nic nie stalo. Kierowca OK a pasazer troszke pozcierany (ale podziwiam go za podejscie- jak pisal PROCU tylko sie mama przejmowal) ciekawe czy uzyl wytlumaczenia z derbami Ale wielkie :( -dla niego

 

ten pasażer to nikt inny jak Ed manetka połwiasz rekinów i dziewic anioł szosy a po szlifie wszyscy jeszcze po odstawieniu maszyn do garażu poszliśmy na piwo...

jaja były jak tą rozpieprzzoną kawe do garażu transportowaliśmy ( brak wajchy biegów i sprzęgła czyli lipa straszna) więc jakoś dwójkę sie zapieło i z pychu. na światłach jak zielone to jechał jak czerwień to stawał i czekał na resztę i tak aż do samego garażu. na Włókniarzy z Mickewicza mu padła na środku skrzyżowania, wszędzie pełno kiboli z 7 suk policjii a my dwa pasy zablokowaliśmy i przed nami chłopaki pchaja to zielone gówno :D :P :P nie no kozacko było tamtego wieczoru ale stanowczo za szybko... bedzie lekcja na przyszłość.

 

ten kolo od Ninji to zawsze tak jeździ i raczej nie po to żeby sie popisywać... po prostu

Ed też nie jest gorszy bo na swojej Mz zapie..ala ile fabryka dała. w środe na piwie była gadka:

"za to że sie wyjbaliśmy to jak zrobisz fure to dajesz mi sie przejechać"

"ty to ja może nie bede wcale robił i od razu dam ci sie bujnąć"..... :D

 

cholerka podstawa to jednak dobry kombinezon. kierowca nie miał nawet obtarcia. Edek marudził że gdzie on takie Levisy teraz dostanie :) no i troche koleje ale już sie rozchodził.

 

 

w środe jeździmy coś?? mam nowego kapcia więc można poszaleć ;)

nie no joke. szkoda znowu levisy zetrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :icon_mrgreen: mówi mówi :icon_mrgreen: a co tam będzie dokładniej? takie mini zlot - spotkanie czy będziemy jeździć ?? :icon_twisted:

 

 

Spotkania zwykle zaczynaja się dyskusją na temat nowych nurtów w fizyce kwantowej a kończa się samczą orgietką w parku śledzia :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi ostatnio padła płyta głowna (tylko sie zakopciło) no ale kupiłem nową i poskładałem to wszystko w całosc(czyt. kompa) :icon_twisted: co do srody jezeli sie wyrobie to wpadne.

 

A moze widzieliscie plakaty na bajzlu były porozwieszane ze cos w tym tygodniu jest w łodzi... ja nie zauwazyłem a ponoc cos jest , chyba pokaz custom-ów ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...