Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią się zjawię na spotkaniu, tylko nie wiem czy do 1 kwietnia sprzęt uruchomię...Ma iść na oczywiscie na wiosenny przegląd i przygotowanie do sezonu, tylko przed zimą wstawiajac go do garażu niestety nie udało mi się wyjać akumulatora - jedna śruba się tak zapiekła że poległem...poza tym wyjmowanie aku w intruderze do najłatwiejszych zadań nie należy, kto ma ten wie :D Także najpierw chyba go "dopcham" do serwisu, a potem zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się zjawię na spotkaniu, tylko nie wiem czy do 1 kwietnia sprzęt uruchomię...Ma iść na oczywiscie na wiosenny przegląd i przygotowanie do sezonu, tylko przed zimą wstawiajac go do garażu niestety nie udało mi się wyjać akumulatora - jedna śruba się tak zapiekła że poległem...poza tym wyjmowanie aku w intruderze do najłatwiejszych zadań nie należy, kto ma ten wie  :D Także najpierw chyba go "dopcham" do serwisu, a potem zobaczymy co dalej  :)

 

Osobiscie Intruza nie posiadałem ale kumpel który ma - ma jakiś patent na bezproblemowe wyjęcie aku w ciągu kilkudziesieciu sekund bez podnośnika i nnych specjalistycznych narzędzi. Rączek też wybitnie filigranowych nie posiada bo waży coś koło 120 kg. Jak będę się z nim słyszał to zapytam.

 

A w temacie motocykla w pokoju - swojego czasu przez dwa miesiące składałem Iża 49 w pokoju na 6-tym pietrze ;) - potem musiałem go troszkę rozkręcić żeby wszedł do windy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie Intruza nie posiadałem ale kumpel który ma - ma jakiś patent na bezproblemowe wyjęcie aku w ciągu kilkudziesieciu sekund bez podnośnika i nnych specjalistycznych narzędzi. Rączek też wybitnie filigranowych nie posiada bo waży coś koło 120 kg. Jak będę się z nim słyszał to zapytam.

 

To jak już poznasz tajniki tej cudowej metody to daj proszę znać, z chęcią się nauczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak urządzić małe spotkanko łodzkiej ekipy pierwszego dnia wiosny np. na Placu Dąbrowskiego? Godz. 18 - powiedzmy ?????

 

 

no ja jestem za :banghead: tylko jak oczywiście zima odejdzie planowo :buttrock:

 

ja chyba bede musiał system nitro założyć bo widze że z czopków to ja zostałem chyba sam :cry: ale dam rade :D

 

[ Dopisane: 22-02-2006, 18:37 ]

a nie wybaczcie jeszcze Elvis 76 jest ale spoko damy rade 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się że 21 marca pracuję po południu. Oj nie dobrze bo chętnie bym się zjawił na pl. Dąbrowskiego.

Ale widzę że na Bemowo to kawał ekipy się szykuje. Bardzo mnie to cieszy że Łódź będzie mieć tak silna reprezentację. Z radością poznam nowe Koleżanki i kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...