Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ponownie miłośnicy bardzo szybkiej jazdy. To co w środę w nocy jak zawsze kręcimy do oporu?

 

Kolejne bzdety wrzucające wszystko do jednego worka...

Oczywiście Bandit XT GS na zdjęcie się nie załapały bo nie są „trendy”

 

Wiedziałem że była to strata czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie miłośnicy bardzo szybkiej jazdy. To co w środę w nocy jak zawsze kręcimy do oporu?

 

Kolejne bzdety wrzucające wszystko do jednego worka...

Oczywiście Bandit XT GS na zdjęcie się nie załapały bo nie są „trendy”

 

Wiedziałem że była to strata czasu...

 

 

A mim zdaniem artykul jest OK- nie ma zlośliwych komentarzy zacytowane są sensowne wypowiedzi nawet nie skomentowano wypowiedzi o braku wypadków motocyklowych w Łodzi w ostatnich latach choc wiemy że takie były. No i podane statystyki również wychodza ogólnie na nasz plus - choć wydaje mi się że więcej w Łodzi plastików niż 100 szt - ale może mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie tez artykul calkiem calkiem i raczej za niz przeciwko nam. A poza tym moja suzi widac na zamieszczonym zdjeciu :) Nie ma co na nich (pismakow) narzekac gdyz sa slowni i jak kolo powiedzial ze bedzie ok artykul to tak sie sprawdzilo wiec szacuneczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inna propozycje na jutro

moglibysmy wskoczyc na autostrade w zgierzu i wyjechac w okolicahc uniejowa w uniejowie mozna na zamek skoczyc albo nad warte a 15 km za uniejowem jest super zalew po starej kopalni zrobili go w zeszlym roku

sam tam nie bylem ale ponoc jest zajebiscie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szansy na wjazd na autostrade pelno policji ochrony i malo wjazdów zreszta powoli te lewe wjazdy sa zamykane barierkami :icon_mrgreen: wiec nie liczcie na to ze sobie pojezdzicie ja ostatnio musialem rezygnowac bo nie bylo juz jak wjechac na autostrade :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak skoncza ja robic to moze otworza a zeby do uniejowa dojechac to musialbys wyjechac jak sie nie myle kolo dabia bo tam jest chyba najblizszy wyjazd :icon_razz: ja niedawno bylem w uniejowie całkiem ładnie porobione jest nad warta widac ze cos sie tam dzieje :icon_rolleyes: jakbyscie tam jechali to moze zabralbym sie z wami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno ma być otwarta w środę. Mam nadzieje, że niczego nie odwalą bo w piątek wyjeżdżam i chciałbym tamtędy jechać.

 

W środę na placu się zjawie ale jeździć nie będę – każdy grosz przed wyjazdem ważny, a w piątek to się wyjeżdżę na 100% - do zrobienia 1200km :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...