Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

witam w nowym roku... panowie i panie budzić się powoli ze snu zimowego, szykować sprzęty, czyścić, smarować, wymieniać etc. :icon_twisted: bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy zrobi się jakiś ładny dzionek na śmiganie i wtedy będzie tylko płacz i szloch, że jestem jeszcze nie gotowy(a) do sezonu... :evil: a tak przy okazji to jak to możliwe, że na najbardziej obleganym łódzkim temacie forumowym jest CISZA??? :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mirek :) jeszcze zima i sen zimowy panie. Budzik nastawiny na kwiecien :) Pochwal sie lepiej co tam zanabyles za potwora :)

 

P.S. Musimy sie jakos ustawic. Mamy niedokonczona sprawe z busem. Sry ze to tyle trwa, ale zrozum... zycie.

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Musimy sie jakos ustawic. Mamy niedokonczona sprawe z busem. Sry ze to tyle trwa, ale zrozum... zycie.

 

nie ma sprawy, pewnie że się jakoś musimy ustawić, a mam nadzieję, że w lutym już jakoś na Dellu :biggrin: wiosna w lutym panie (oby :banghead: )

:flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie apropo miejsca spotkań w nadchodzącym sezonie. Myśleliście już nad jakąś miejscówką? Bo myślę, że na Selgrosie to już lipa jest, policja już tam zawsze stoi o odpowiedniej godzinie... tak samo z M1. Zacząłem jeździć od zeszłego sezonu więc pewnie jeszcze o wielu miejscach nie wiem ;p :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie apropo miejsca spotkań w nadchodzącym sezonie. Myśleliście już nad jakąś miejscówką? Bo myślę, że na Selgrosie to już lipa jest, policja już tam zawsze stoi o odpowiedniej godzinie... tak samo z M1. Zacząłem jeździć od zeszłego sezonu więc pewnie jeszcze o wielu miejscach nie wiem ;p :biggrin:

 

poki sezon nie wpelni :icon_razz: to mysle ze mozna teraz smialo latac pod selgrosem :icon_twisted:

 

a tak to w sezonie to Dell i Strykow przychodzi mi do glowy. I cos jeszcze.. pod Belchatowem lotnisko tak zeby pocwiczyc z moto upadanie ;P

 

 

PS.

Duzo ci pali ten VTR-a? Bo slyszalem ze potrafi zdrowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo ci pali ten VTR-a? Bo slyszalem ze potrafi zdrowo..

 

Trochę palił, ale muszę sprawdzić na początku sezonu. Moto miałem sprowadzone z Niemiec, i gościu wymienił dysze na jakieś sportowe ale było mu mało i jeszcze je rozwiercał... :eek: Jak dałem do serwisu żeby ją obejrzeli to mechanik za głowę się złapał jak to zobaczył. Teraz spalanie na pewno będzie dużo mniejsze. Powinno koło 8 przy w miarę spokojnej jeździe, a 10 i więcej jak się ciśnie:) ale jak zmierzę pochwale się wynikami :cool: :bigrazz:

 

a tak to w sezonie to Dell i Strykow przychodzi mi do glowy......

 

Na delu też często stoją. Lipa, ze nie ma jakiejś spokojnej miejscówki gdzie wszyscy mogą się zebrać

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...