Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dowiadywałem w liberty i profi, dorabiają jedni i drudzy cena tak ja do mnie ( cbr 1100 xx) to około 220 pln, w cenie kluczyk, dorobienie i kodowanie :icon_mrgreen:

 

To dawaj znać też z chęcią śmignę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strzeliło 60km tylko może albo aż;] Pogoda bajka, suche asfalty, ludzi prawie nie było, latałem po okolicach Pabianice/Bugaj.

 

Kto nie śmigał niech żałuje;];] choć zapowiadają że pogoda będzie coraz lepsza, więc oby do zobaczyska.

 

Szerokości

Edytowane przez Wojt@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strzeliło 60km tylko może albo aż;] Pogoda bajka, suche asfalty, ludzi prawie nie było, latałem po okolicach Pabianice/Bugaj.

 

Kto nie śmigał niech żałuje;];] choć zapowiadają że pogoda będzie coraz lepsza, więc oby do zobaczyska.

 

Szerokości

Chej to w moich okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Tomi tą traskę z Pabianic, przez Bugaj, tą knajpkę gdzie dają dobrą rybkę, Prawda, Rydzynki i Tuszyn las;] zresztą tam w okolicy to jestem gęsto często, jak coś to wal na gadu jeśli prędkości zabytka Ci nie straszne;]

 

Foto cyknąłem też niedaleko, pewnie poznajesz te tereny:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32483862eb1fba2b.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę traske znam ale jeżdże tam do Łodzi do Tuszyn lasu jechałem tam raz. Co do knajpki to masz na myśli tą przy tych stawach gdzie są te zakręty, nie byłem choć słyszałem od innych że smaczne są tam rybki. Co do prędkości to nie jestem fanem latania wole też spokojne przejażdżki. Gorzej jest właśnie z czasem bo robie w czterobrygadówce. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSA Lecisz z Łodzi ( Rzgowską) na Katowice, na skrzyżowaniu gdzie w lewo masz Rzgów, a w prawo Pabianice dajesz w prawo, następnie pierwsza w lewo ( droga na Guzew/Prawa ) skręt jest od razu za terenem Gałkiewicza, teraz lecisz do końca drogi prosto , kończy się rozwidleniem lewa, prawa, walisz w prawo i prosto ( bedziesz mial dwa 3 winkle ostre ) i tam jest knajpa pośród dwóch stawików, nie wiem czy teraz czynna, ale w sezonie smacznie można zjeść;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojt@s tylko trzeba uważać jak byś leciał dalej do pabianic właśnie na bugaj i wylatujesz już z lasu przed samymi Pabianicami to na końcu lasu po lewej stronie jest parking i tam ustawiają się czarnuchy a po prawej w niezłe krzaczory wstawiają taką szarą skrzyneczke. Wiem bo dostałem już od nich foteczke. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem tam na rybce na koniec mojego sezonu czyli pod koniec pazdziernika z 2 kumplami. Polecam pstraga :) a cdo drogi jak wracalem to zwrocilem uwage na 2 rzeczy 1.bylo duzio piasku na zakretach a po 2. co ciezko zapomniec - polciezarowka ktora scinala sobie zakret ktory wlasnie pokonywalem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...