Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuższej przerwie...i od razu pytanko, czy lata ktoś może dziś około 19.00? Jeśli tak dajcie sygnał (601 808 773), to będzie można gdzieś razem wyskoczyć.

A tak ku wyjaśnieniu to po wyjęciu ręki z gipsu, długo nie nacieszyłem się jazdą na motorku, bo niestety mój sradzik uległ dość poważnemu wypadkowi i jak narazie ujeżdzam sprzęt brata, który walnie przyczynił się do braków w mojej stajni. Jeśli dziś nie uda się z nikim spotkać to napewno wybieram się w środę na plac i wspólną polatawkę (wreszcie!!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róg traktorowej i rojnej ale w jagnie jestem jakieś 4-razy w tygodniu,moze kiedys zbierzemy jakąs ekipe i wystartujemy w miasto.POZDRO :D

Ja mieszkałem do niedawna przy rogu Traktorowa-Rojna (blok 33), ale nadal mam zakład na Traktorowej przy Klaretyńskiej, jak co to zawsze można by się jakoś spotkać, tylko info potrzebuje dzień wcześniej bo moto trzymam na wsi i musiałbym niunią przyjechać do MIASTA Łodzi na wspaniałe osiedle TEOFILÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze spora grupa w srode zawita w Sokolnikach.

Dajcie znac gdzie jecie tą szarlotkę.... w 40stce.. czy w Naszej Chacie..

Mam tu działencję... i klincuję już kilka tygodni kosząc trawę i takie tam pierdoły...

Jak bym jeszcze siedział w lesie... podjechałbym się spotkać...

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze spora grupa w srode zawita w Sokolnikach.

Dajcie znac gdzie jecie tą szarlotkę.... w 40stce.. czy w Naszej Chacie..

Mam tu działencję... i klincuję już kilka tygodni kosząc trawę i takie tam pierdoły...

Jak bym jeszcze siedział w lesie... podjechałbym się spotkać...

 

Pozdro...

 

Oczywiście w Naszej Chacie :wink: Jeszcze nie wiemy,jak spora....z pewnością będzie nas 7 motongów,a może więcej.Wszystko zależy od bywalców placu,czy się przyłączą na swoich :crossy: Byłoby nas jakoś ponad 20 :wink: No i ta pogoda...zapowiadają deszczycho :clap:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajosko... W takim razie dajcie ino znać mniej więcej o której zamierzacie być w Soko.. albo o kórej spod placu wyjeżdżacie.

 

Na działencji grilla se ne da niestety narazie zrobić.. ale w przyszłości.. kto wie...

 

Co do pogody to na dzisiaj zapowiadali lanie.. a tu słoneczko świeciło jak trza.. więc z tymi prognozami to chyba monetą rzucają. Ino pizga nieco na trasie jak się człowiek w jeansy ubierze.

 

Pozdrawiam i oby do zobaczenia jutro ...

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...