Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotę mam zajętą.

I chyba już do samego wyjazdu do Anglii będę miał lipę z czasem.

 

W przyszłym tygodniu zabieram się zaprzygotowania Kawy do drogi, musze sprawdzić luzy zaworowe, przeczyścić i podregulować gaźniki, wymienić olej filtr, wymyć i nasączyć filtr powietrza, wymienić świece, gdzieniegdzie podsmarować... kurde ale chamsko ta lista się wydłuża

 

Zajmie mi to pewnie z dwa dni więc teoretycznie w środę się zjawie na placu.

 

Po za Kawą jest jeszcze ta cała Rekordowa WFM, w sierpniu ma pojawić się artykuł w Automobiliście i musze teraz podgonić z robotą :/

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II ELIMINACJA MISTRZOSTW CROSS-COUNTRY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO - 9 lipca 2006

Automobilklub Łódzki zaprasza 9 lipca 2006 na II ELIMINACJĘ MISTRZOSTW CROSS-COUNTRY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO, zawody rozagrane zostaną na torze w PIATKOWISKU / PABIANIC. Zawody pod patronatem PZM-mot , impreza zabezpieczona medycznie ,w czasie trwania zawodów na terenie karetka pogotowia ,zawody posiadają zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne.

WPISOWE 50ZŁ + 20ZŁ UBEZPIEZCENIE, biuro zawodów czynne od 8.30-10.30,

10.45 -odprawa zawodników,

11.00 -start klasy 65cm +85cm jadą 1 godzinę,

12.15 start klasy QUAD jadą 1 godzinę,

13.30 start klasy OPEN- ( AMATOR + LICENCJA + WETERAN) -jadą 1,5 godziny,

15.30 ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów,

TEL. KONTAKTOWY ZORGANIZATORAMI :

JACEK 0-501-445-194 MARIUSZ 0-608-260-002

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłuższej przerwie i nieobecnoeści zarówno na placu jak i 4um.

Niestety nadal będę nieobecny bo od 10 do 23 lipca będę z dziećmi ode mnie z pracy na obozie w Zarzęcinie.

Miłego śmiganka w słoneczne dni i do zobaczenia kiedyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie co dziś widziałem.

 

Widziałem coś czego chyba nikt z nas nie widział a mianowicie Kamienia w słynnym załadowanym Ogórze

 

W pierwszej chwili nie skumałem o co biega i kto mi macha w tej furgonetce z przeciwka :icon_biggrin:

 

p.s.

musi88 ciebie tez widziałem na zgierskiej w kanzasie :biggrin:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie co dziś widziałem.

 

Widziałem coś czego chyba nikt z nas nie widział a mianowicie Kamienia w słynnym załadowanym Ogórze

 

W pierwszej chwili nie skumałem o co biega i kto mi macha w tej furgonetce z przeciwka :icon_biggrin:

 

p.s.

musi88 ciebie tez widziałem na zgierskiej w kanzasie :icon_mrgreen:

 

Ja Cię Procu wyczaiłem jóż z daleka. No i jakie wrażenia z widoku ogóra załądowanego płytami na dachu ?? :icon_biggrin: Prawie jak samolot nie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jest nieziemskie :icon_biggrin:

p.s.

Co do środy to tak jak już pisałem.

Wszystko zależy od tego jak się wyrobie z robotą przy kawie.

 

Jeśli zacznę planowo to widzimy się na placu

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak do Borek to i ja się skocze... byle tylko ktoś mi dał znać kiedy moge do Was dołączyć w Ujeżdzie... żeby nie było jak ostatnim razem bezowocnych poszukiwań na trasie Uć-TM ... anytime U want :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie! Mam pomysla na inne miejsce anizeli Borki. Bylem teraz nad jeziorskiem ale dokladnie nad warta tuz za zalewem. Znalazlem zajebiste miejsce gdzie jeszcze nie jest tak zdradliwie i gleboko i mozna sie wybawic! W koncu rzeka jest fajniejsza anizeli stojaca woda w jeziorze :) Wiec jesli byscie sie pisali to mozna by zorganizowac w sroda wlasnie tam wyjazd i wychlustac sie w Warcie. co wy o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...