Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja niestety nie miałem możliwości sie przejechac na RR bo byłem na działce u "znajomej" co prawda rzuciłem pomysł ze pojadę i wróce ale skończyło sie draką :buttrock:

 

za tydzień nie mogę sobie tego odpuścić :buttrock:

 

http://www.libertymotors.pl/wydarzenie03/i...zdj_006_jpg.jpg

 

kamieniu, co co sie tak oczy świecą :biggrin: :D

Edytowane przez Rof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie stety nie będę - mam ważny egzamin w piątek i muszę się przygotowywać.

Na MWB też tym razem nie bedę bo w piątek wspomniany egzamin a w sobotę do pracy 8-15, a po 15 w sobote to chyba się już nie opłaca.

Jechał ktoś wczoraj Piotrkowską w stronę Pl. Niepodległości koło 22?

Sorry że nie machnąłem ale byłem zaabsorbowany babą przy chodniku co to nie mogła się zdecydować czy wyej przede mną na jezdnię czy za mną.

Macham teraz. :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wczoraj na warsztacie doznałem kontuzji ręki poparzenie(mam foto) :// naszczesccie ze miałem rekawiczke ale i tak skore mi pozrywało jestem wykluczony z jazdy na 1,5 tyg. a co potem zobaczymy czy da rade rekawiczke załozyc. a w niedziele tak super sie smigało ehh. Latacie czasem do Głowna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostre palowanie solo i wizyta pod selgrosem :flesje: czy turystyczna jazda z plecaczkiem :smile: Co wybrac :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :D Hmmmm.................. Kamieniu jakies sugestie :D

 

Sugestii nie bylo ale dzis bylo zajebiscie. ;)

Mega palowanie po autobanie z Piotrkowa (licznik pokazywal jakies 260 km/h szkoda ze zawyza :flesje: )

Wizyta pod selgrosem przeniesiona pod M1 a tam sie dzialo oj dzialo.

 

Sroda super udana (wynagrodzono nam zeszly tydzien :lapad: )

 

Pozdro dla wszystkich :flesje:

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sroda super udana (wynagrodzono nam zeszly tydzien :icon_mrgreen: )

 

 

Sobie jeździliście, oglądaliście a ja dopiero co z warsztatu wróciłem.

 

Mam już dość lakierowania na najbliższe pół roku... szkoda, że mam do pomalowania jeszcze pare rzeczy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jakoś ostatnio składa że jestem zajęty w środy i dawno mnie nie było - ale zamierzam to sobie odbić na bazarze na którym będę cały piatek i sobotę :biggrin:

 

Będę próbował sprzedać swojego DR-a tak więc jeżeli ktoś wybiera się na bazar na pewno się zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...