Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Łódź!

 

Jak weekend.

Dzisiaj były dni otwarte w Liberty i chyba za tydzień też coś będzie albo śle zrozumiałem kolesia.

 

Na jazdach próbnych były Honda Shadow CBR600RR którą miałem okazję się przejechać i Triumph ST.

 

Powiem tyle plastik is niszt fantastik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten sprzęt zupełnie nie odpowiada.

Pozycja za kierownica strasznie niewygodna pół dnia bolały mnie plecy.

Owiewka mało skuteczna cały pęd centralnie w kask.

Hamulce świetne – chciałbym takie w Kawie :D

Zawieszenie o dziwo radzi sobie bardzo dobrze z naszymi drogami –byłem tym zaskoczony bo niektóre miejsca wybierała znacznie lepiej niż ZL

Prowadzi się niesamowicie precyzyjnie można porównać do skalpela wycinającego wzory w papierze – przy pewnej ręce można wycinać piękne łuki a przy małej wprawie ciężko wyciąć prostą kreskę.

Musiałbym pojeździć nią kilka ładnych dni żeby trochę pewniej się na niej poczuć

Osiągi? Raptem wykręciłem trochę ponad 10 - 11 tyś obr czyli ledwo zaczął się etap wściekłości. Przyśpiesza chyba nieźle ale akurat na tym się nie skupiałem.

Stylistycznie sprzęt OK.

 

Wynik testu.

Plastik nie dla mnie.

No może poświęciłbym się dla GSXR750 z 90 91r lub Fireblada z 95 96r. Ale dla tej CBR to nie bardzo.

 

Daytona 675 też bym nie pogardzić mimo tego że pewnie jest tak samo niewygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dojechałem RR-ke w sobote i naprawde to smiga:)))) ale dopiero powyżej 11 tyś obr......pojechałem za oczyszczalnie i tam dopiero było katowanie:P ale powyżej 220 bałem się jechać:D

 

za tydzień Yamaha się otwiera i na R1 to chyba nie ma co liczyć ale R6 też dojade :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem Shadow'kę bo Karolina chciała zobaczyć jak się prowadzi takie moto. Ogólnie nie dla mnie (zbyt spacerowe moto plus ta szyba) i nie dla Karoli (ciężkie i zwaliste bydle).

Za tydzień ma być scrumbler no i jestem ciekaw co tam Yamaha udostępni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziekuje Kamieniowi za poinformowanie o dniach otwartych i mozliwosci przejechania sie RR-ką :P

Sorki Arti ze nie zadzwonilem (nie pomyslalem) ;) :rolleyes:

 

A RR-ka jest zajebista jesli sie chce wyjechac na godzinke i posmigac powyzej 180 km/h

Podpisuje sie pod tym ze prawdziwy kop powyzej 10 tys, a przy ostrym hamowaniu na koncu tyl sie podnosi ;) - hamulce brzytwa

Prowadzi się niesamowicie precyzyjnie można porównać do skalpela wycinającego wzory w papierze – przy pewnej ręce można wycinać piękne łuki

;) :biggrin: slowa w pelni oddajace charakter RR-ki jesli chodzi o prowadzenie.

Stabilna przy predkosci 240 km/h - sprawdzalem :D

A teraz najlepsze pozycja strasznie niewygodna na dluze, spokojne wypady. Moja F3 to przy RR olbrzymi turystyk ;)

Dla mnie gdyby byl to drugi moto w garazu to OK :evil:

 

P.S Jest sliczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ta RRka jest zajebistą porażką :D !! To coś nadaje sie tylko i wyłącznie na tor, do jeżdżenia po ulicy w żadnym wypadku sie nie nadaje,

Triumph bardziej do mnie przemawia (za przejażdżkę na nim dostałem zjebki, wróciłem prawie po godzinie :D )

Reasumując: nigdy bym nie zamienił swojej cebry na żadnego z nich, a na Rrke nawet za dopłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR gabarytowo jest odrobinę większa niż np Aprillia RS125

Co ciekawe Aprillia RS jest o niebo wygodniejsza :D

 

Kamieniu podobnie jak ty z ulgą wsiadłem po RR na swoją poczciwą Kawe.

Tylko tego hamulca mi było brak bo mój sprzęt w porównaniu do Hondy ma spowalniacze od przyśpieszacza a nie hamulce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...