Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie tez dzisiaj nie bedzie jade na meczyk na widzem na 19 :icon_twisted:

jak wygraja z zawisza to zapewnia juz sobie awans do pierwszej ligi :icon_mrgreen:

mecz skonczy sie jakis po 21 wiec jakbyscie jeszcze gdzies smigali to puscie jakiegos esa

mam jeszcze prosbe do jarka z kawy

umawialem sie z Toba ze przywieziesz mi ten katalog

sluchaj napisz mi smsa ile ten tankbag kosztuje albo pusc strzalke to ja do Ciebie zadzwonie i sie dogadamy

moj numer 667-348-910

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu dziadka dziś nie bede powazne problemy zdrowotne.. :icon_mrgreen:

Oponka wymieniona i jeszcze nie miałem okazji ptrzetestowac.

 

Wczoraj tez miałem ostatni egzamin polski ustny zdałem 16 punktów i 2-gi wynik dnia :icon_twisted:

 

teraz wolnośc,a tak dawno nie smigałem ehh trzeba nadrobić to

 

Pozdrawiam i udanego spotkanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ELIMINACJA MISTRZOSTW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO CROSS-COUNTRY 2006 - 4 czerwca 2006 Łódź

Automobilklub łódzki zaprasza 4 czerwca 2006 na I eliminację mistrzostw okręgu łódzkiego CROSS COUNTRY.

Zawody rozegrane zostaną w podobnej formule jak w latach ubiegłych, impreza pod patronatem PZM-motu. Dojazd na miejsce imprezy ulicami PABIANICKĄ NASTĘPNIE ULICĄCHCIANOWICKĄ A DALEJ W/G ZNAKÓW ,CROSS,, NA DOJAZDÓWCE. Biuro zawodów przyjmuje zapisy 9,00-10,30 ,wpisowe 70ZŁ. Zawody posiadają zabezpieczenie medyczne w postaci karetki oraz zaplecz sznitarne i gastronomiczne. 9,00- 10,30 przyjmowanie zgłoszeń,

10,45 - odprawa zawodników,

11,00-start klasy do 65cm + klasa 85cm -jadą 1godzinę,

12,15- start klasy QUAD jadą 1 godzinę, 13,30 -start klasy OPEN-( AMATOR+LICENCJA+WETERAN),

15,30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW

TEL. DO ORGANIZATORÓW 0-501-445-194- JACEK 0-608-260-002 - MARIUSZ

 

 

 

 

http://www.enduro.pl/

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwos pooglądania imprezki czy tylko zawodnicy??

 

 

 

w trudnych chwilach kibice też biorą udział :icon_twisted:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie łodziaków.

Jestem z Waszego terenu tzn. z Piotrków Tryb.

Mam do was pytanie : Jakie znacie najlepsze trasy w okolicy, gdzie jest ładny asfalt i fajne winkle i nie trzeba ca 400 km robić, aby sobie fajnie pojeżdzić. Oczywiście nie oczekuje cudów, ale coś takiego gdzie Wy jeździcie i sprawia wam to frajdę. Co polecacie.

Z góry dziękuje.

 

P.S. dzisiaj pośmigałem trasą Opoczno-Sulejów. super asfalt, bardzo szybkie winkle i niewielki ruch. Można się trochę wyżyć.

 

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cross-country się wybieram na 100% niestety kolejny raz jako obserwator.

 

enduromaster orientujesz się jak wygląda sprawa klasy turystycznej?

 

 

 

są numery oroganizatorów, zadzwoń i się dowiedz, ale zapewne turystyk też będzie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać jakieś informacje na temat wyścigów na 1/4 mili które mają sie odbyć w tą niedzielę na Olechowie?

 

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W ŁODZI, "BMW KLUB ŁÓDŹ" ORAZ "BMW TŁOKIŃSKI" ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH ŁODZIAN - AMATORÓW SZYBKIEJ JAZDY - NA DRUGĄ EDYCJĘ WYŚCIGU NA 1/4 MILI KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 04.06.2006 r.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych kierowców - amatorów do wzięcia udziału w II edycji Wyścigu na ¼ mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2006 r. na ul. Rokicińskiej pomiędzy ulicami Augustów, a Hetmańską. Organizatorzy wyścigu chcą dać okazję wszystkim amatorom szybkiej jazdy do bezpiecznej rywalizacji, na specjalnie do tego przygotowanej i zabezpieczonej drodze.

 

Przewidywana ilość uczestników to 60 kierowców - mieszkańców Łodzi, posiadaczy pojazdów dowolnej marki, dopuszczonych do ruchu ulicznego, spełniających warunki regulaminu zawodów.

Wszyscy chętni do uczestniczenia w Wyścigu mogą zgłaszać się począwszy od 08 maja 2006 r. za pośrednictwem strony internetowej BMW KLUB ŁÓDŹ. Zgłoszenia będą weryfikowane przez Organizatorów, którzy zgodnie z Regulaminem Wyścigu, przyporządkują kandydatów do jednej z trzech klas. Osoby zakwalifikowane do Wyścigu otrzymają e-mail zwrotny z potwierdzeniem zgłoszenia.

Szczególna atrakcją Wyścigu będzie najlepszy w Polsce sprzęt pomiarowy firmy Tag Heuer, pozwalający na automatyczne pozycjonowanie startujących, pomiar czasu reakcji, prędkości oraz czasu przejazdu każdego startującego.

Najszybszy uczestnik Wyścigu otrzyma Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi, natomiast trzej najlepsi zawodnicy w każdej z poszczególnych klas otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Nie zabraknie też atrakcji dla publiczności, w tym konkursów dla Pań oraz dla Dzieci. Dlatego serdecznie zapraszamy miłośników motoryzacji wraz rodzinami na ten największy w Łodzi motoryzacyjny piknik.

 

Nad bezpieczeństwem uczestników Wyścigu będzie czuwać Łódzka Policja, Straż Pożarna oraz Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego. Zaplecze sanitarne zapewni Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. Organizatorzy zapewniają także oprawę muzyczną oraz zaplecze gastronomiczne. Widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji motoryzacyjnych, w tym prezentacje i wyścigi pokazowych aut oraz jednośladów.

 

Stowarzyszenie "BMW KLUB ŁÓDŹ" wraz z Dealerem BMW firmą "BMW Tłokiński" zorganizuje dla uczczenia 90-lecia istnienia firmy BMW prezentację kolejnych modeli aut bawarskiego producenta, a także zaprasza do konkursu na najstarsze BMW zarejestrowane w Łodzi lub będące w posiadaniu Łodzianina. Patronat medialny nad Wyścigiem objęła TVP 3 Oddział Regionalny w Łodzi, Gazeta Wyborcza oraz Radio Pogoda.

 

zapisy i badania techniczne od godziny 9.00

 

 

a co do endurowania to wpadne popatrzec i podopingować chłopaków a następne to już na swoim sprzęcie:)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...