Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj za Łaskiem i pogoda była nawet nawet, deszczu spadło może z 20 kropelek. gdy wyjeżdżałem z Łodzi lało, wracałem też lało. Widocznie łódź bez wody nie może istnieć

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co robimy ze środą?

 

Spotkanie tradycyjne? Grill? Jakiś wypad?

Możliwości w sumie jest kilka tylko się zgadywać.

Procu!!

Zrób jak ostatnio z Bemowem. Powiedz gdzie i o której. Ja będe, reszta jak będzie chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było się tak zorganizować żeby wyjechać koło południa do jakiegoś fajnego miejsca zrobić grilla itd. i wrócić wieczorem.

 

Tylko pytanie gdzie?

 

Ewentualnie wbicie się na jakąś działkę :bigrazz:

 

Lub totalny spontan – spotkanie np. na placu szybka decyzja zakupy po drodze :icon_mrgreen:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh jak to czytam mnie skreca,

 

moze podpowiem , grila spokojnie mozna zrobić nad zalewem w czarnocinie tam od jednej strony jest spokojnie , duzo miejsca trawka piasek kto co woli moto w zasiegu wzroku i jest tak zacisznie (tylko nie mowie tu od drogi) bo tam są ławeczki , chodzi mi ze tak powiem od dupy strony wjechac :icon_mrgreen:)

 

POZDRAWIAM

 

P.S w nastepną srode jestem jezeli pogoda bedzie , oby ... bo juz czuje sie przytłoczony tą maturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procu!!

Zrób jak ostatnio z Bemowem. Powiedz gdzie i o której. Ja będe, reszta jak będzie chciała

 

No to środa Plac godzina 13.00. Spotykamy się szybka decyzja gdzie jedziemy, jakieś zakupy po drodze i będzie OK.

 

Jeśli ostatecznie nie wykombinujemy niczego konkretnego to możemy zrobić jakąś rundę i skończyć u mnie na działce, szybko się wszystko ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje swoją działkę, tj. wioska Pustkowa Góra w drodze między Grotnikami a Ozorkowem (jakieś 30 km. od Łodzi).

Moglibyśmy zrobic tam ognicho i troche sobie posiedzieć. Bliziutko jest też do budowanej autostrady i z tego co widziałem niektórzy tam przyjeżdżają testować maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zabiera co lubi (chodzi o żarełko i picie) choć dokładnie na przeciwko jest sklep i w razie braku można conieco dokupić.

Bliziutko działki jest lasek z którego ściągniemy trochę drwa i się zrobi ognicho. Grill też jest ale taki mały typu kociołek żeliwny więc jakby kto chciał to i na grilu tez może sobie coś przygrzać. Nie pamietam tylko czy jest węgiel to najwyżej kupię.

Szczególnych wygód jednak proszę się nie spodziewać - basenu i takich tam atrakcji nie ma.

Myślę że czas zbiórki to tak 13-14 np. na pl. Dąbrowskiego (chyba że są inne propozycje).

 

Ponieważ właśnie kończę pracę nie będzie mnie już do środy na 4um. W razie pytań podaję nr komórki: 501066466

Do zobaczenia jutro - oby pogoda nie podjęła za nas decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...