Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PIERWSZE ZAWODY CrossCountry W ŁODZI ODBEDA SIE 30 KWIETNIA NA TORZE KOLO LOTNISKA LUBLINEK. Dojazd od ulicy dubois, za krańcówka autobusowa. zapisy pewnie jak zwykle do 11

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorbiker ja na zawody to bardzo chętnie – myślę, że tak o 11 można tam się zjawić zazwyczaj w tedy startują młodziki z klasą turystyczną, albo quady są pierwsze?

 

Tylko ja jeszcze na 100% nie mogę się określić – jak bym przypadkiem zabalował w Borkach to mogę mieć problem z teleportacją na zawody. W sobotę wieczorem wyśle SMSa i dam znać co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne zawody niestety zostały odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora (brak zgody ochrony środowiska) za utrudnienia serdecznie przepraszamy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne zawody niestety zostały odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora (brak zgody ochrony środowiska) za utrudnienia serdecznie przepraszamy

 

 

tak myslałem właśnie :D to barany :D

 

wszędzie im nie pasuje :flesje: na lublinku nie pasuje na poligonie nie pasuje to gdzie masz to pole tym endurasem orać?? na Piotrkowskiej?? ;)

 

poligon był moim zdaniem git...a przecież to teren wojskowy był i niekomu nie powinno przeszkadzać :crossy: tylko ludzie z pieskami się bali wychodzić ;) a to przeciez teren wojsklowy był i zakaz wstepu osobom postronnym....i co....??.....wałek....nawet z lublinka nie można korzystać :lalag:

 

śmiech na sali :P

 

sorka za OT :)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslałem właśnie :) to barany

 

wszędzie im nie pasuje :P na lublinku nie pasuje na poligonie nie pasuje to gdzie masz to pole tym endurasem orać?? na Piotrkowskiej?? :D

 

poligon był moim zdaniem git...a przecież to teren wojskowy był i niekomu nie powinno przeszkadzać :flesje: tylko ludzie z pieskami się bali wychodzić :D a to przeciez teren wojsklowy był i zakaz wstepu osobom postronnym....i co....??.....wałek....nawet z lublinka nie można korzystać

śmiech na sali

 

sorka za OT

 

pozdrówka

 

Dobija mnie, że każda pozytywna inicjatywa w tym kraju musi być gnębiona!

 

Na poligonie wcale nie było tak głośno wiem bo przeszedłem prawie cały poligon szukając dobrego punktu do robienia zdjęć, wracałem też pięta palec przez okolicę do domu (dopiero w Brusie uratował mnie motorbiker i zawiózł autem pod dom ;) ) Podejżewam że ćwiczenia wojskowe były bardziej dokuczliwe.

 

Na Lublinku komuś przeszkadza? Że co głośno ? A jak ląduje lub startuje Benek lub helikopter to im nie przeszkadza?

 

Bez sensu!

 

Ciekawe czemu na Piątkowisku nie zrobili?

 

Co do pogody to, to już jest totalne przegięcie ;)

 

Długi weekend.

Jak się wkurzę to zakładam kombinezon i jadę na Borki bez względu na pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w sumie jedną nogą w kombinezonie, ale jakoś nie mogę się przełamać żeby wyskoczyć na Borki.

Raz że samemu, dwa że mokro, trzy że chłodem powiewa

 

Albo zaraz wsiądę na sprzęt albo zacznę przy nim coś kombinować, sam nie wiem za co się brać a to dopiero pierwszy dzień niepogody a co będzie jutro i pojutrze ?

 

:) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...