Skocz do zawartości

...M-72 oryginalne malowanie, chromy, siodła, szczegóły....


IRBIT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spotkalam sie z malowaniem bialym (tzn nie do konca kosc sloniowa..) z brazowymi(? hm.. a moze to byly czarne..) szparunkami. (yba takie bylo malowanie przy modelu m-62) czarnym' date=' brazowym i zielonym. wiecej grzechow nie pamietam... ;)

 

Goska[/quote']

 

Tak, coś takiego też widziałem. Ni to beż ni żółty, coś jak kolor Wehrmacht'u po 43 roku w Rosji tylko że błyszczący.

 

Siodła z wzorem gumy "kratkę" i w "pestki". Przy czym te ostatnie nie występują często. Spotyka się, chociaż niezmiernie rzadko, tylne siodła z podwójną sprężyną, ale do tego musi być przewężony błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodła z wzorem gumy "kratkę" i w "pestki". Przy czym te ostatnie nie występują często. Spotyka się, chociaż niezmiernie rzadko, tylne siodła z podwójną sprężyną,

 

Pewnie takie cos ! http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2169

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też podobny wzorek

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2178

 

Mam małe pytanie do znawców motocykla M-72. Czy wszystkie lampy (obudowy, skorupy) w emie były czarnego koloru ? Czy były też malowane pod kolor motocykla ?

 

 

Do którego roku były montowane tylne lampki tzw. noski (bez stopu) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do znawców motocykla M-72. Czy wszystkie lampy (obudowy, skorupy) w emie były czarnego koloru ? Czy były też malowane pod kolor motocykla ?  

 

 

Do którego roku były montowane tylne lampki tzw. noski (bez stopu) ?

 

W M-72 nie spotkałem się z przypadkiem malowania lampy na kolor motocykla. zarówno przednia, krótka jak potem długie lampy przy modelach z krótkim wahaczam pchanym, a także tylne lampki były w kolorze czarnym.

To samo dotyczy zresztą MW750, K-750 i K-650.

 

Tylne lampki "noski" były oryginalnie montowane w nowszych modelach typu M (z krótkim wahaczem pchanym). Starsze modele na 'up side down'ie' :P oryginalnie miały zawsze małe tylne lampki.

 

Ps. Irbit, jeżeli myślisz, że ja się będę z Tobą korowodził i przepychał odnośnie zakładania nowych tematów które można zawrzeć zarówno w ogólnym topiku o M-72, jak odpowiedzieć na nie jednym zdaniem, to się grubo mylisz. Chyba Ci to już na PW zresztą wytłumaczyłem jasno i klarownie. Ile razy mam prosić byś tego nie robił :?: :)

Następnym razem już nie będę się bawił we wklejanie postów do starego tematu jak to uczyniłem z w/w tylko będzie on od razu usuwany, a Ty punktowany za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do znawców motocykla M-72. Czy wszystkie lampy (obudowy, skorupy) w emie były czarnego koloru ? Czy były też WPs. Irbit, jeżeli myślisz, że ja się będę z Tobą korowodził i przepychał odnośnie zakładania nowych tematów które można zawrzeć zarówno w ogólnym topiku o M-72, jak odpowiedzieć na nie jednym zdaniem, to się grubo mylisz. Chyba Ci to już na PW zresztą wytłumaczyłem jasno i klarownie. Ile razy mam prosić byś tego nie robił :?:  :)  

Następnym razem już nie będę się bawił we wklejanie postów do starego tematu jak to uczyniłem z w/w tylko będzie on od razu usuwany, a Ty punktowany za zaśmiecanie.

 

OK, juz nie bede zakłądał tematów o M-72 - dowiem sie wszystkiego osobiśce przez tel i pw. (chciałem tylko żeby było przejżyście)

 

"zly_wujek_trojkat" - przybliż nam temat przednich lamp w emie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...