Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

studiujesz na MRiT ??

jedziemy na tym samym wózku...

I to w wiele osób ;) No jutro z Joe podskoczymy wyczaić z ta rezerwacją :D Z rozpoznaniem chyba nie będzie tak żle ...najgłośniejszy stolik(albo i dwa)to będzie forum :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka ile tu się nagle ziomali pojawiło

jak były inne tematy o pyrlandi to było tylko pięciu na krzyż

nic tylko się cieszyć nowi znajomi mile widziani

a jeszcze do tego ilu ludzi z tej elitarnej uczelni :D :mrgreen:

ehh sesja dobrze że ja mam to już za sobą ale zawsze będę mile wspominał czas spedzony na polibudzie :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiujesz na MRiT ??

pewnie ze tak

 

Jasne. Potrzebujesz jakieś dragi' date=' nieletnią do zabawy' date=' broń,... wal śmiało [/quote'']

to ja poprosze 2 sztuki, ale moga byc pełnoletnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nastepny termin wybralbym sie chetnie swoja nowa maszyna wiec moze jakos w marcu :D pieknie by to wygladalo jak by 20 chlopa i kilka kobitek wyjezdzalo swoimi pieklielnym sprzetami spod pubu ..... na jakas wycieczke po miescie ;) tyklo wtedy niektorzy nie mogliby sie troszczeczku napic zlocistego trunku :P

 

ja mam jutro poprawke cwiczen z termy wiec kciuki trzymane za mnie mile widziane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie uda mi się wypić z Wami piwka ale mam nadzieję' date=' ze to nie ostatnie spotkanie Smile

Bawcie się dobrze i wypijcie też za mnie Wink[/quote']

 

Takie wypowiedzi rodzą nadzieje że nastepne spotkanie nie bedzie już tylko w męskim gronie :D Bo rozumiem że tym razem pierwiastka ludzkiego (kobiet) na spotkaniu zabraknie :cry: Pomyslałby kto że w Poznaniu brakuje miłośniczek dwóch kółek. A wiem że nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mała zmiana planów-byliśmy dzisiaj z Joe w Cornerze i za rezerwacje trzeba płacić chyba 100zł a za free możemy zarezerwować w Proletaryacie-babka powiedziała że żaden problem...i jak byśmy chcieli możemy mieć tylko dla nas beczke piwa z kijem do nalewania za 300zł(60piw). http://www.proletaryat.pl/ Jest to na Wrocławskiej.Wszystkim pasuje miejsce??W sumie tego piwa nie trzeba brac można indywidualnie kupować :D Miejsce wygląda spoko..nawet kanciapa jedna będzie jak zdążymy zarezerwować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...