Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

To może do Corner pubu na Taczaka' date='tam jest sporo miejsca :P[/quote']

 

a obok Cornera (już o tym pisałem) jest Akademik Pub i też tam jest sporo miejsca :P

Jestem "za" podumowaniem liczby "gości" coby ustalić ile miejsc będzie potrzeba. Aha! I jeszcze jedno: siakiś znak rozpoznawczy, koszulka forumowa na klacie jednego z gości, lub cokolwiek, żebym wiedział gdzie się dosiąść i jakiejś gafy na wejściu nie walnąć. Jak wiadomo pierwsze wrażenie to podstawa :)

Piątek wieczorem kolo godz. 22 jestem na miejscu spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w piatki jest masa ludzi.....

To może do Corner pubu na Taczaka' date='tam jest sporo miejsca Smile[/quote']

 

obok Cornera (już o tym pisałem) jest Akademik Pub i też tam jest sporo miejsca Wink

Tylko w piatki tam jest dosc duzo ludzi z reguly :roll:

 

stem "za" podumowaniem liczby "gości" coby ustalić ile miejsc będzie potrzeba.

Ze mna przyjda chyba ze dwie' date=' albo trzy osoby

 

 

I jeszcze jedno: siakiś znak rozpoznawczy, koszulka forumowa na klacie jednego z gości, lub cokolwiek, żebym wiedział gdzie się dosiąść i jakiejś gafy na wejściu nie walnąć. Jak wiadomo pierwsze wrażenie to podstawa Wink

Piątek wieczorem kolo godz. 22 jestem na miejscu spotkania.

Jak przyjdziesz o tej porze, to na pewno nasz rozpoznasz :P O tej porze polowa juz bedzie na kole smigala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że całkiem sporo osób planuje przybyć. Nie ukrywam że mnie to cieszy. Podejrzewam że każdy ma inny pomysł odnośnie miejsca spotkania. Moja propozycja to Korner (jeżeli przekręciłem nazwe to mnie poprawcie). Lokal jest na rogu Taczaka i Kościuszki. Tanie piwo a i miejsc jest sporo co daje duże szanse że znajdzie sie jakiś wolny stolik. Godzine spotkania proponuje 20. Część przyjdzie punktualnie a część się spoźni wiec nie ma co wydziwiać z godziną. Czekam na opinnie..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyżej proponowałem to miejsce ale Zajc pisał że w piątki to tam jest sporo osób...a godzina pasuje :banghead: Trzeba ustalić jakieś miejsce,najwyżej się zmieni a do osób chcących się spóżnić można zawsze napisać jak ostatecznie zlądujemy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pisze, Hmmm ale czy starego przyjmiecie do towarzystwa :?:

Szczeże to żadko bywam w knajpach z braku czasu aten tydzień

mam cały wolny :banghead: więc mi pasuje.

Jedna osoba.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale czy starego przyjmiecie do towarzystwa

damy się uprosić kolejką piwa :banghead: to jesteśmy umówieni w piątek w Kornerze!!!!

pozdrawiam

p.s założe koszuklę zebyście mnie poznali (bo ja moge przypadkiem słabo rozpoznawać znajomych nawet :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka. To decyzja zapadła na Cornera (czy jak mu tam). Mam tylko nadzieje, że miejsca wystarczy bo spora grupa się szykuje. Generalnie jest sporo czasu do namysłu, ale fajnie, że doszliśmy do konstruktywnych wniosków w dość krótkim czasie :evil:

 

Pozostaje jeszcze kwestia: co ze spóźnialskimi, czyli m.in. ze mną. Niestety tak jak pisałem już wcześniej mogę być najwcześniej o 22 i fajnie by było gdyby ktoś się zdeklarował i poinformował "spóźnialskich" o ewentualnych zmianach np sms`em. No i ładnie proszę o założenie koszulki forumowej jeśli ktoś posiada cobym nie przysiadł się do nie tego stolika (no chyba, że przy innym będą piękne panie :twisted: ).

 

A jeśli chodzi o "starość" to powiem tak: stary to jest pies pzry budzie, tak więc przybywaj Rafał22 i niech młodość doda Ci skrzyydeł :banghead:)

Ehh ale mnie poetycki nastrój wziął... Wybaczcie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna też bym się chętnie z wami piwka napił, ale siedze w robocie do 21 i w sobote od rana ide. Niestety odpadam bo po imprezie nie wytrzymam 12 godzin w pracy...

 

Bawcie się dobrze :banghead:

 

P.S Licze na kolejne poznańskie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...