Skocz do zawartości

avo cafe racer - co wy na to??


bartek20 BSA A65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie ma!! ja również spędziłem wiele wieczorów nad rozwiązaniem kierownicy. wiedziałem jedno -> miała być nisko i na maxa do przodu:). mocowanie w oryginalnych "trzymaczkach" nie wchodziło w grę w każdej z możliwych kombinacji. jedynym wyjściem było dorobienie z kawału stalowej płyty odpowiedniego mocowania: są mocowane od dołu półki i trzymają kierownice przy samych teleskopach parę mm poniżej rórnej półki. wyglada to tak jakby kiera była na goleniach mocowana bezpośrednio. kierownica od osy jest idealna do takich myków :P

 

ta CZ to całkiem ciekawa koncepcja ale do wykończenia. i ta kierownica faktycznie trochę przedumana. tył za to bardziej mi się podoba tylko siedzenie dopracować. ogólnie wygląda jak stary japoniec z lat 60 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierownicy, to nie wydumałem tylko skopiowałem ze starych dobrych wzorów 8)

 

http://www.oldbritts.com/image/70_20a.jpg

 

W CZ clip-on'y byłyby za nisko, a nie chciałem poza tym ścinać mocowań na górnej półce.

 

Widzę że wielu doskonale wie jak powinien wyglądać idealny caferacer :twisted: Więc do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nazirro

pierwszy link to nie cafe racer tylko zwykła wyścigówka z tamtych czasów

drugi jest niedopracowany i bardziej podoba mi sie cz rzorzo

W cz troche zabawy i bedzie takie cacko że ho ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to ta jawa trochęza spartańska jest jak na cafe racera...

kawiarniane wyścigówki były przerabiane po to aby ich właściciel był szybszy od kumpli w "wyścigu" od jednej knajpy do drugiej :twisted: ale to jawsko nawet świateł nie ma, ale respekt za pomysł, ja z jawy bym czegoś takiego nie zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z powyzszym

Angole najczesciej stosuja rame featherbed + jakis dobry silnik .

 

Avo fajny wizualnie - tylko jak to jezdzi ? czy silnik jak na prawdziwego caferacera nie jest za slaby ? , jakies przerobki robione w silniku ?

poza tym lepiej jednak by to wygladalo w featherbedzie

 

nie podobaja mi sie 2T zrobione na cafe racera

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 08:17 ]

a co sadzicie o tym AVO

 

http://cgi.ebay.de/AWO-425-Sport-Eigenbau-...1QQcmdZViewItem

 

Co prawda nie jest to Cafe racer ale ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie bardzo wiesz na czym polegają przeróbki na cafe racera , a co do sprzętów to każdy lubi co innego i o to chodzi pozdro

Tylko że cafe racer był sprzętem którym jeździło się po mieście tak jak koledzy mówią od jednej knajpy do drugiej. Ten motocykl jest 100% wyścigówką bez świateł, jakiejkolwiek elektryki. Poprostu nie nadaje się do ruchu ulicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...