Skocz do zawartości

Dodge Challenger


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dadzą Ci lesing nawet na "watę cukrową", z tym że istotna jest dla banku zdolność kredytowa i dochód, a nie to co robi. Chociaż Getin i od tego ma już odstępstwa. Watro też być watowcem, żeby płacić ratę netto i traktować ją w całości jaki koszt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Yuby firma się rozkręca ale za rok lub 2 myślę że będzie dobrze.

Tylko się będzie musiała dogadać z wspólnikiem na pewno będą chcieli wsiąść dwa samochody.



Dadzą Ci lesing nawet na "watę cukrową", z tym że istotna jest dla banku zdolność kredytowa i dochód, a nie to co robi. Chociaż Getin i od tego ma już odstępstwa. Watro też być watowcem, żeby płacić ratę netto i traktować ją w całości jaki koszt...

Żona jest vatowcem



No to próbuj, lizing to trochę inny kredyt. Jak żona ma dochody to bez problemu dostanie. A są lizingi które można załatwić za granicą i wtedy płacisz śmieszną ratę. Kolega z Range Rovera płaci 1400zł a auto kosztowało 660000zł.

Na ile lat i jak z wykupem pojazdu .

No wiesz chciałbym go potem mieć a nie że biorę następny w lizing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy, tego typu pytania należy zadać księgowemu, który zajmuję się waszą firmą, ponieważ wie doskonale, w jaki sposób i jak w czasie rozkłada się dochód i w jaki sposób potrzeba rozłożyć koszty. No i właśnie to będzie kluczowe przy decyzjach dotyczących poziomu wkładu własnego, wysokości raty i wysokości wykupu...

 

Poza tym nie można zapominać, że przez okres trwania leasingu nie jesteś właścicielem pojazdu i musisz godzić się z pewnymi ograniczeniami (zgoda na wyjazd poza granice, serwisy, ubezpieczenia itp.)

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę jest bardzo indywidualna kwestia, i zawsze najłatwiej rozmawiało się z klientami już po rozmowie z księgowością. Wtedy moja praca polegała na przedstawieniu oferty, a nie wskazywaniu tysiąca rozwiązań w zależności "od"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to Auto Żony i na jej firmę .... i nie po to żeby koszty robić tylko po to "bo chciała" :D

 

Ja Leasinguje na siebie (działalność gospodarcza) ..... po prostu zamiast płacić US to wolę część srodków przekazać na ratę leasingową czegos fajnego, poza tym mam inne auto które "pracuje" ale że nie jest jakby "w firmie" to nie mogę uwzględnić kosztów takich jak benzyna, serwis itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale co wy tak histeryzujecie z tym że jak auto było walone to już nie kupować ? jak dobrze go ciągnikiem wyprostuje że nie zostawia 4 śladów i na zbieżności nie rozkładają rąk bezradnie to co w tym złego że był walony ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowe najniższej krajowej to kosztuje przeciętne tico i to też przeciętne ( prawdopodobnie bite ) więc o czym my w ogóle gadamy :D ?

Ja tam jak cena adekwatna to stanu to bitych się nie boję......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...