Skocz do zawartości

blokada nsr


vinin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim mam pewnien problem z honda nsr rocznik 97 z niemiec jest i sciagnelismy z mechanikiem blokady w litopadzie i niestety niemoglem puzniej przyjechc zeby poprawic cos mianowicie zbiera sie duzo szybciej i no wogule lepiej ale jak dochodzi do 110kmh to stoi nawet czasem obroty czasem same spadaja niewiem gdzie tkwi problem gdzie jest ta nastepna blokada pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na foto widać że to 125...

JA bym niebył taki pewien ze moduł. Kumpel ma nsr wykreca sie an full boroty a tez leci cos kolo 120. Tumik odblokowany moze reszta.. czyli gaznil ale tam jest tylko taka jak by zwężka... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze to 125... taki to spokojnie ze 140 to minimum... a zajmowales sie moze dokldanym czyszczeniem i regulacja gaznika?

co do gaznika to srobka mieszanki paliwo-poewietrze chyba 2,5 obrotu wykrecania od maksymalnego wkrecenia:Pjakos tak to bylo...

poczysc moto dokladnie, gaznik, filtr, swiece... moze to przez to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym niebył taki pewien ze moduł. Kumpel ma nsr wykreca sie an full boroty a tez leci cos kolo 120. Tumik odblokowany moze reszta.. czyli gaznil ale tam jest tylko taka jak by zwężka... .
Szkoda zE blokada na module polega na poprowadzeniu pradu pod slabsze tryrystory ktorych bramka zamyka sie przy mniejszym napieciu niz w sciezce otwartej co w rezultacie prowadzi do odciecia zaplonu np przy 7-8 tys ;]niezaleznie czy masz wbity bieg czy nie natezenie prądu jest to same i zaplon zostanie odciety na luzie i na biegu przy tych samych obrotach;]Wiec dlatego pytam czy sie wkreca na jalowym na max;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moto wkreca sie na pelne obroty i na 6 biegu na 9,5 tysiaca obrotow go zaczyna dlawic stoi obrotomierz w miejscu i niedrgnie a pizniej pomalutku spada ale jak znowu odpuszcze i dodam gazu juz idzie nale powtaza sie sytuacj moto jest dokladnie wyczyszczone wyglada mi to jakby byl zablokowany elektronicznie jakos

jak stopnieja sniegi mechanik z kawalera w katowicach mowil zebym go przywiusl i sprawdzi to bo o sciagal blokady i mowil ze niemcy to dziwnie to blokowali niewme powiem sczerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nsr' date=' ale wiem ze blokady na wydechu,taka blaszka przy kanale dolotowym i modul( tam trzeba jakos kable przepiac podobno)wejdz sobie na tą stronke [/quote']

podajesz adres strony która wprowadza ludzi w błąd ponieważ większość dealerów z tej stony nie jest już przedstawicielem Honda Polska.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zE blokada na module polega na poprowadzeniu pradu pod slabsze tryrystory ktorych bramka zamyka sie przy mniejszym napieciu niz w sciezce otwartej co w rezultacie prowadzi do odciecia zaplonu np przy 7-8 tys ;]niezaleznie czy masz wbity bieg czy nie natezenie prądu jest to same i zaplon zostanie odciety na luzie i na biegu przy tych samych obrotach;]Wiec dlatego pytam czy sie wkreca na jalowym na max;]

A nie zawsze tak jest. RMX i TS na biegu jalowym kreca do konca a na szostym biegu do 6000obr/min, na piatym chyba 7000obr/min, a na czwartym jeszcze troche wiecej. Na 1, 2 i 3 rowniez nie czuc blokady na module. Ogolnie ta blokada objawia strasznym przerywaniem silnika gdy osiagnie odpowiednie obroty i nawet z gorki nie daje rady leciec szybciej niz 55km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...