Skocz do zawartości

Spodnie No fear


Rekomendowane odpowiedzi

No to nie wiem dlaczego bo Fly robi dobre spodnie wcale nie gorsze od Scotta.

 

Jesteś pewien?

Dlaczego nowe spodnie Flay-a można kupić za 140 zł i ciągle tanieją, czy za tyle kupisz nowe Scotty?

 

Ogólnie nie mam przekonania do tej firmy może dlatego że o jej istnieniu dowiedziałem się niedawno (kilka lat) no i jest tania, o firmie Scott słyszałem już jak kupę w pieluchy waliłem.

Ogólnie patrzę na to tak że Scott jest dobrą i znaną marką, robi dobre produkyt ( praktycznie każda przypadkowa osoba zapytana na ulicy odpowie że słyszała o tej firmie) , czy tak samo jest z FLY-em ?

 

To tylko moje osobiste odczucia, nikomu nie odradzam kupna spodni FLY.

 

Spodnie Fly'a akurat są bardzo porządne!! Akurat własnie spodnie te

wyrózniają się spośród innych grubością materiału i bardzo porządnym wykonaniem moim zdaniem. Oczywiście mówie o Fly 805 i 208 a nie o

tych szmacianych 303 To sie akurat do niczego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mówie o Fly 805 i 208 a nie o  

tych szmacianych 303 To sie akurat do niczego nie nadaje.

 

No właśnie modele z wyższej pólki, ale ich cena to już nie 140 zł jak za 303. :D

 

Przylukaj te spodnie, bo mogą pujść za podobną kwotę co Flay-e i są nowe.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81505397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapytałem się kuzyna który lata w 303 co o nich myśli to powiedział że są badziewne ale ważne jest to co się ma pod spodniami czyli dobre ochraniacze na kolana i dobre buty(to akurat nie pod spodniami :D ). Ja spodni jeszcze nie mam i zastanawiam się nad różnymi opcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kamikaze chodzi o to, żeby się od razu nie podarły. Kolega z Sokoła kupił niedawno za kilkaset zł oryginalne spodnie KTM. Co z tego, że piękne, skoro szwy się pruły po jednej jeździe?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
co do Alpinestars to ja mam koszule, spodnie Shift'a, rękawice Alpinestars, kask Nitro MX411 - gogle Scott Enduro i buty Diadora  

 

A ja chomika, rybki i cieknący kran w kiblu... Tyle mniej więcej wniósł Twój post do dyskusji...

 

 

a spodnie Sinisalo? Dobre robia? J

 

Tak, to dość niedoceniana marka, ale naprawdę porządna, z bardzo dużymy tradycjami w konfekcji enduro. Śmiało można porównać ją do np kultowej w enduro firmy AXO. Ponadto Sinisalo naprawdę dobrze wygląda cenowo. W Polsce duży wybór oferuje Mieloch Motocykle.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Szymański

dzieki za informacje.

 

No i jeszcze mam takie male pytanie(moze smieszne,ale serio nie mam pojecia) - jak dobrac na siebie spodnie crossowe? tzn. maja byc "troche" krotsze od zwyklych spodni, ale dokladnie jaka dlugosc jest odpowiednia(np. do kostki, ??)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze mam takie male pytanie(moze smieszne,ale serio nie mam pojecia) - jak dobrac na siebie spodnie crossowe? tzn. maja byc "troche" krotsze od zwyklych spodni, ale dokladnie jaka dlugosc jest odpowiednia(np. do kostki, ??)

Pozdrawiam

 

 

Powinny byc zdecydowanie krotsze od zwyklych spodni. Producenci podaja tylko jeden wymiar - pas i w zupelnosci to wystarczy ;)

Mam Acerbisy rozmiar 32 przy moim wzroscie 174cm sa one na mnie dosc dlugie, mysle ze na beda pasowaly na osobe o wzroscie nawet 190cm !

A wiec zupelnie nie zastanawiaj sie nad dlugoscia, sprawdz ile masz w pasie i mozesz smialo mierzyc spodnie :D

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc zdecydowanie krotsze od zwyklych spodni. Producenci podaja tylko jeden wymiar - pas i w zupelnosci to wystarczy  

Mam Acerbisy rozmiar 32 przy moim wzroscie 174cm sa one na mnie dosc dlugie, mysle ze na beda pasowaly na osobe o wzroscie nawet 190cm !  

A wiec zupelnie nie zastanawiaj sie nad dlugoscia, sprawdz ile masz w pasie i mozesz smialo mierzyc spodnie  

Ja mam tak samo mam chyba 34 i jak założe spodnie to są gdzieś przed kostki,ale tak ma być!!!jak i tak założysz buty crossowe po kolana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...