Skocz do zawartości

Bułgaria 2006 lipiec/sierpień


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wersja krótka- teraz pytania

Co to są "dołki" ?

 

[ Dopisane: 07-03-2006' date=' 22:26[/i'] ]

i czy oprócz Adu ktoś jeszcze jedzie w wolnej grupie ?

 

Dołki są wtedy jak sie najaram i łażę i marudzę wszystkim o bezsensie żywota... że kobiety są do bani, praca nudna, kierat itd :lol: wiec lepiej nie palic...

 

Adu zachęć kogoś do wolnej jazdy... jakos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Po tygodniu zwijamy się i wolno jedziemy z powrotem aby na piatek sobote przyjechac do domu. Pełne dwa tygodnie ;)

To wersja krótka- teraz pytania :P

 

Zapomniałeś dodać, że wracając przez Rumunię w dzień powszedni będziecie walczyć w górach z niekończącymi się korkami, śmierdzącymi ciężarówkami, a przejazdy przez miasto będą drogą przez mękę. Bo niestety tam ulice są dobre poza miastami, miasta są jeszcze "zabawniejsze" niż Warszawa po zimie... Zwłaszcza w godzinach szczytu gdzie wszystko co się rusza wyturalne jest na szosę. I oczywiście wielka przygoda - obwodnica Bukaresztu w dzień powszedni...

 

...nie zapomnijcie masek gazowych, lub chociaż masek jak dla pracujących w dużym zapyleniu. Niestety, ciężarówki jeżdżące po naszych drogach spełniają już normy EU 2100 w porównaniu z Rumuńskimi.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Po tygodniu zwijamy się i wolno jedziemy z powrotem aby na piatek sobote przyjechac do domu. Pełne dwa tygodnie :P

To wersja krótka- teraz pytania ;)

 

Zapomniałeś dodać' date=' że wracając przez Rumunię w dzień powszedni będziecie walczyć w górach z niekończącymi się korkami, śmierdzącymi ciężarówkami, a przejazdy przez miasto będą drogą przez mękę. Bo niestety tam ulice są dobre poza miastami, miasta są jeszcze "zabawniejsze" niż Warszawa po zimie... Zwłaszcza w godzinach szczytu gdzie wszystko co się rusza wyturalne jest na szosę. I oczywiście wielka przygoda - obwodnica Bukaresztu w dzień powszedni...

 

...nie zapomnijcie masek gazowych, lub chociaż masek jak dla pracujących w dużym zapyleniu. Niestety, ciężarówki jeżdżące po naszych drogach spełniają już normy EU 2100 w porównaniu z Rumuńskimi.[/quote']

 

Maniek to czarnowidz ale troche racji ma - w gorach i koło Bukaresztu poza weekendem jezdzi się cięzej. Więc jak tylko czasu chwilke znajde to pomysle nad taka trasą powrotną żeby zupełnie ominąc Ruse i Bukareszt a wrócić promem przez Vidin i zobaczyc przy okazji Żelazną Bramę (przełom Dunaju)... omijamy większość newralgicznych miejsc - korki od Bukaresztu to Sinai a jednoczesnie obejrzyumy coś na co od dawna mam chrapkę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich planuje wraz z zonka wyjazd ok 15 lipca do bulgari i licze ze pojedziemy w waszej wolniejszej grupie

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 10:53 ]

chetnie polecimy z tdm

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 11:16 ]

CHETNIE POJEDZIEMY Z TDM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

 

Czy opcja Bulgaria 2006 jest nadal aktualna oraz czy mozna dolaczyc do waszej ekipy?

...co prawda mialem inne plany urlopowe... ale jak to bywa z planami... ulegly one zmianie...

 

...aha i jaki bylby ostateczny termin tego tripu (bo troche sie zgubilem)... druga polowa lipca?

 

ps. jest mi obojetne - moge jechac w grupie szybkiej lub wolnej...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Ja także chętnie bym się wybrał z Wami... Oczywiście w wolnaj grupie (GSik rulez ;) ) terminy mi wszystkie odpowiadają bo właśnie po maturze jestem (4 miechy wakacji) tylko nie znam szczegółów wyprawy (wiec prosze o jakieś konkrety)... jeśli będzie miejsce dla mnie to chętnie skorzystam

POZDR 4 ALL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...