Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

ja jeżdżę w glanach i bardzo je sobie chwalę.

nie podzielam pochwal - w glanach jezdzilem raz i od razu mi nie podeszla taka jazda w ktorej nie czuje dzwigni zmiany biegow. przymierzalem sie do kupna butow Probiker Traveller takich jak tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=80209138 - ale wole kupic torby. przy okazji - czy ktos mial stycznosc z firma probiker i z ich butami? jak z z jakoscia? ceny niskie - to napewno.

narazie jezdze w butach do chodzenia po gorach (Salomonach) :) przy duzym deszczu - przemakaja...

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pomykam w butach wojskowych tyle ze to jest taki nowy typ. Sa bardzo wygodne, nie przemokna (moim 2 hobby sa polowania - na polowaniu na gesi stalem na mokradlach w wodzie powyzej kostki przez ponad 2 h i nie przemokly), sa bardzo wygodne. Raczej nie bede ich zmienial przez najblizyszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy turystyczno-rekreacyjnej zakładam turystyczne Uvexy, takie zwykłe czarne skórzane, bez żadnych fajerwerków, zapinane na suwak, po mieście natomiast często śmigam w policyjnych glanach z ARMEX-u, zwłaszcza gdy jazda ma charakter czysto użytkowy i miast motocyklowych portek mam na sobie "cywilne" jeansy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad buty motocyklowe uratowaly mi stope docenilem ich znaczenie.

Teraz jezdze w alpinestars i jestem bardzo z nich zadowolony tylko czesto patrze czy jeszcze nie zgubilem slizgow ktore sa na rzepy ;)

mala wada FML i alpinestar to jest w nich zawsze troche cieplo choc maja systemy wywiecznikow

Wczesniej jezdzilem w motocyklowych policyjnych skorzanych butach ktore byly wzmocnione blacha, troche bardziej stylu kruzera (ale do zbijania refrektorof niesfornym kierowca byly w sam raz

:twisted: ) Bylem z nich bardzo zadowolony i wlasnie one podczas slizgu uratowaly mi stope (az podeszfa piety mi odpadala ale przybilem gwozdziami i jeszcze sezon w nich chulalem) ale noga byla cala :)

Wiec jezeli nie masz kasy na porzadne buty na scigacza to zainwestuj w skorzane motocyklowe buty wzmocnione blacha (czasami sprzydaja sie gdy zsiądziesz z motocykla -wiele spraw mozna wyjasnic SKODZIARZĄ LUB INNYM DAEWOOWCA :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona Road Star GTX - bardzo wygodne, nieprzemakalne i świetnie wykonane. Jedyna ich wada to że podeszwa jest z miękkiej gumy przez co dość szybko się zużywa (oczywiście firma wstawi nowe za troche więcej niż pare złotych :buttrock: ), ale za to nie ślizgają się na asfalcie i są dość wygodne podczas chodzenia.

Kumpel jeździ w wojskowych butach firmy Matterhorn i bardzo je sobie chwali. Nie do zdarcia, wygodne i z Gore-texem. Za dwa, trzy sezony sam takie zamierzam kupić.

 

http://www.shoestoboot.com/category.cfm/162

http://www.shoestoboot.com/moreinfo.cfm?Pr...26&Category=162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...