Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Sidi Vertigo przemakają natychmiast.

Troszkę mnie to martwi bo przymierzam się do tych właśnie butów. Zastosowanie czysto rekreacyjne z dłużyszymi wypadami (500km).

A jak wygląda jazda w nich gdy jest np. +8 stopni przy prędkości trochę ponad stówę?, jest zimno w nogi?.

 

Jaką alternatywą się zainteresować?, muszą dobrze chronić stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie to martwi bo przymierzam się do tych właśnie butów. Zastosowanie czysto rekreacyjne z dłużyszymi wypadami (500km).

A jak wygląda jazda w nich gdy jest np. +8 stopni przy prędkości trochę ponad stówę?, jest zimno w nogi?.

 

Jaką alternatywą się zainteresować?, muszą dobrze chronić stopę.

Da się jeździć, ale w chłodne dni lepiej wypadną Vertigo Mega-gore albo Vertigo Tepor. Zawsze można kupić skarpetki termoaktywne i jeździć przy 0 stopni nie martwiąc się o temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwic ale moje spedzily dwie doby w ulewie i przemokły dopiero pod koniec drugiego dnia i to tylko w kilku miejscach minimalnie tak wiec twoja opinia jest nie prawdziwa a moja z perspektywy uzytkownika ;)

 

czyja jest bardziej wiarygodna ??

 

Tak jak napisalem, nie uzywalem ich. Jezeli piszesz, ze tak dobrze znosza wode to pieknie. Osobiscie zwracam uwage na to abym mial zawsze sucha stope, SMX Plus nie maja membran wiec przemakac beda szbciej niz czy Gore-Tex czy waterproof. Duzy plus dla Alpinestars i ich wyrobow.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel na poczatku zeszlego sezonu szukal " tanich " butow. Cos do 100,- € Oczywiscie mialy byc wodoszczelne. Najpierw zaliczyl Louis'a, kupil jakis wynalazek, przyszedl do domu napuscil wode do wanny i wszedl w nich. Po 10 min. mial juz mokre stopy. Reklamacja, zmiana sklepu na Hein Gericke, powtorka z rozrywki, wymiana na inny, drozszy model, efekt taki sam. Oddali mu kase.

 

Doradzilem mu Daytone, nie chcial, bo " za droga ". Udal sie do POLO.

 

I - sze cos kolo 100,- przemakaja, doplata i wymiana

 

II - gie kolo 150,- przemakaja, doplata i wymiana

 

Zada zwrotu pieniedzy a tu ZONG, moze dostac tylko talon na sume za ktora kupil - czyli kasa utopiona, decyduje sie doplacic, bity kosztuja juz 199,- € ( za ta sume mogl kupic z rabatem Daytone Gore-Tex ) a on dalej niezadowolony.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel na poczatku zeszlego sezonu szukal " tanich " butow. Cos do 100,- € Oczywiscie mialy byc wodoszczelne. Najpierw zaliczyl Louis'a, kupil jakis wynalazek, przyszedl do domu napuscil wode do wanny i wszedl w nich. Po 10 min. mial juz mokre stopy. Reklamacja, zmiana sklepu na Hein Gericke, powtorka z rozrywki, wymiana na inny, drozszy model, efekt taki sam. Oddali mu kase.

 

Doradzilem mu Daytone, nie chcial, bo " za droga ". Udal sie do POLO.

 

I - sze cos kolo 100,- przemakaja, doplata i wymiana

 

II - gie kolo 150,- przemakaja, doplata i wymiana

 

Zada zwrotu pieniedzy a tu ZONG, moze dostac tylko talon na sume za ktora kupil - czyli kasa utopiona, decyduje sie doplacic, bity kosztuja juz 199,- € ( za ta sume mogl kupic z rabatem Daytone Gore-Tex ) a on dalej niezadowolony.

 

:crossy:

Debil jakis czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debil jakis czy co??

 

Wyjasnij dlaczego debil ?

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidi vertigo przemakaja ale nie ma co srac żarem - za około 40zl kupujesz "condomy" na buty w pierwszym lepszym luisis czy tam innych motoakcesoriach i w razie ulewy na trasie zakladasz i po problemie! Można też testować np: z reklamowkami tesco - sprawdzałem, działa! :) membrana jest ale tylko w 1 stronę nie przepuszcza :/ hehehe

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem, nie uzywalem ich. Jezeli piszesz, ze tak dobrze znosza wode to pieknie. Osobiscie zwracam uwage na to abym mial zawsze sucha stope, SMX Plus nie maja membran wiec przemakac beda szbciej niz czy Gore-Tex czy waterproof. Duzy plus dla Alpinestars i ich wyrobow.

 

:crossy:

 

 

tez jestem mile zaskoczony bo nie spodziewałem sie ze bedzie tak dobrze pod tym wzgledem. fakt faktem staram sie w miare dbac bo impregnacje czyli pastuje dosc intensywnie przed kazdym wyjazdem.

 

normalne jest to ze wersje z membrana beda bardziej szczelne ale to juz taka ich rola. SMX 4 maja taka mozliwosc

 

co do reklamowek na buty to wszystko ok ale po jakis 100km pozostaje po nich wspomnienie :)

 

prawda jest taka ze skąpy dwa razy płaci. mamy przykład z kolega od wanny. kupił by raz buty za te 700 - 900zł i mial by spokój. jak podliczy to co wydał na paliwo itd to jzu by mial cos dobrego.

 

tez chcialem pasazerce zakupic jakas cizemke w louisie ale powiem szczerze ze takiej tragedii jaka oni tam maja to juz dawno nie przerabiałem. w koncu kupilem alpine 4 stella i jest tak jak byc powinno.

 

nie ma co rzezbic

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...