Skocz do zawartości

link na strone z pojazdami terenowymi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Z tymi naklejkami KTM to musicie raczej uważać. Bo jeśli je sprzedajeciem i to oficjalnie, poprzez sklep (a nie np allegro) to możecie mieć prpblemy z prawami autorskimi do logo. Generalnie nie można wykorzystywać logo bez zgody właściciela w celach zarobkowych.

Pewnie nikt się do tego nie przyczepi, ale na problem potencjalny uczulam. Wiem, że w Poznaniu taki przypadek miał Motosprzęt, ktory musiał usuwać loga producentów motocykli z banera nad witryną sklepu - że niby wykorzystane bezprawnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
m' date='zoe macie jakies materialy (artykuly) lub cos w tym stylu? [/quote']

 

Ustawa Prawo Autorskie.

http://prawo.interia.pl/kodeksy?aid=7585

 

Genaralnie:

Rozdział 1

Przedmiot prawa autorskiego

Art. 1. 1. Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).

2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:

1) wyrażone słowem, symbolami matematycznymi, znakami graficznymi

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt mnie nie zlinczuje (mam nadzieje że tak się niestanie) to polecę także moje forum o tematyce Leśno - Łowieckiej. Wiem że to nie ta tematyka , ale brak pieniędzy na reklamę zmusza mnie do szukania innych źrudeł do zachęcenia potencjanych użytkowników. :roll: Jeżeli kogo kolwiek interesuje ta tematyka, bądź poprostu lubi Las, to zapraszam do odwiedzenia i zarejestrowania na moim forum :buttrock: Zachęcam do "galerii" gdzie można znaleźć sporo pięknych zdjęć krajobrazów i nietylko. Dla uczacych się na kursach Myśliwskich polecam dział "Szkolnictwo Leśne, oraz Myśliwskie." Można w nim znaleźć naprawde sporo arykułów pomocnych do pomyślnego zdania tegoż kursu, oraz sprawdzenia swej wiedzy na powyższy temat. W "Giełdzie" można zamieszczać ogłoszenia dotyczace sprzedaży/kupna akcesoriow Łowieckich itp. Można pogawędzic także lużno na forum "Hydepark". Znajdziecie także sporo więcej ciekawostek na Forum Leśnika :crossy:

 

--------> www.lesnik.fora.pl <--------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka, ale mi tam nic nie działa :buttrock: . Włączam i chce zobaczyc test DT i mam tylko takie coś:

Test Yamahy DT80

-Galeria zdjęć z testu

-Zalety

-Wady

-DT na początek?

-Dlaczego warto ją mieć?

-Ceny na rynku:  

  ...polskim

  ...niemieckim

 

:?

Pozdrawiam, Mr.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka, ale mi tam nic nie działa  . Włączam i chce zobaczyc test DT i mam tylko takie coś:

ja mam tak samo :? , ale pozatym stronka całkiem fajna i wierze ze sie rozwinie bo wchodzac na nia spodziewalem sie kolejnych badziewnych stron czyt.blogów dwóch "panów" a tu prosze jednak można zrobic stronke gdy sie chodzi do szkoly i to na dodatek całkiem niezła, oby tak dalej petra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez mozemy wsolpracowac :-) - wyscigi enduro itp edbywaja sie w lesie - wkoncu mozna polaczyc to ze soba,nie? :>... jesli jestes ziantereoswnay to napisz do mnie na gie gie: 3852043

pozdrawaim ;-)

Chętnie... tylko jak to by mialo wyglądać :?: Przeciez ja nie jestem Administratorem Lasu w kturym można było by jeździć motorami, tylko forum o Lesie!! Można było by polecać swoje strony, czyt. ty moją, ja twoją. Mógł bym także wżucić kilka tematów na forum o tematyce enduro/motocross podpożądkowanych twoim wymaganiom. Tylko napisz prosze jak twoim zdaniem miała by wyglądać ta współpraca. Bo narazie coś mało napisałeś :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 08-01-2006, 22:27 ]

Chętnie... tylko jak to by mialo wyglądać  Przeciez ja nie jestem Administratorem Lasu w kturym można było by jeździć motorami, tylko forum o Lesie!! Można było by polecać swoje strony, czyt. ty moją, ja twoją. Mógł bym także wżucić kilka tematów na forum o tematyce enduro/motocross podpożądkowanych twoim wymaganiom. Tylko napisz prosze jak twoim zdaniem miała by wyglądać ta współpraca. Bo narazie coś mało napisałeś

 

 

np. z łowiectwa... pogoń za lisem 2006 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Chętnie... tylko jak to by mialo wyglądać  Przeciez ja nie jestem Administratorem Lasu w kturym można było by jeździć motorami, tylko forum o Lesie!! Można było by polecać swoje strony, czyt. ty moją, ja twoją. Mógł bym także wżucić kilka tematów na forum o tematyce enduro/motocross podpożądkowanych twoim wymaganiom. Tylko napisz prosze jak twoim zdaniem miała by wyglądać ta współpraca. Bo narazie coś mało napisałeś

 

 

Pogadajcie sobie o tej sprawie na PW.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...