Skocz do zawartości

Pytanie do użytkowaników GSa 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie odnosnie tych sakw materialowych. Bo wydaja sie dosc optymalnym zakupem (patrzac na cene). Ale czy nie przeszkadzaja one w podrozy ewentualnej pasazerce?? Wprawdzie narazie zadna wyprawa z pasazerka sie nie szykuje ale na przyszlosc sie pytam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tankbag metro daje rade do poki nie wsadzi sie do srodka ciut wiecej gratow. Wowczas przy zamykaniu urwywa sie zamek. I tak z czasem na calej dlugosci :).

 

Ja nie dostalem z tankbagiem zadnego kondona. Mapnik beznadziejny - mapa zamokla mi natychmias, jak zaczelo padac.

 

Moze sa dwa rodzaje tankbagow metro ;)?

 

Pozdrawiam

 

PS

Kuba, nie wiem z jakimi predkosciami Ty smigasz, ale ja jak jechalem na studia z kilkoma zeszytami w tankbagu metro, to mimo, ze mialem szybe w GSie, powyzej 100km/h tankbag o malo nie opuscil pokladu motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety najczesciej prawda jest taka ze dostajesz to za co placisz, wiec jezeli kupujesz torbe na bak za 30 zl, podczas kiedy cena taniej torby na rynku amerykanskim jest $50 to nie ma nawet na co narzekac.

Ja osobiscie jezdze z tankbagiem Oxford, kosztowal na przecenie $200 i jakkolwiek bylo to bolesne, to mysle ze w tym zyciu nie bede juz kupowal drugiego. Juz dawno przekonalem sie ze haslo "biednego nie stac na kupowanie taniochy" jest bardzo prawdziwe.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego:

http://www.streetfun.pl/sklep/product_info...&products_id=69

A do tego wielka i dość tania torba na bak:

http://www.streetfun.pl/sklep/product_info...products_id=140

Spakowałem się w ten zestaw bez większych problemów, namiot,śpiwór,kurtki,buty,pełno ubrań,żarcia,picia i innych rzeczy niezbędnych na samotną dwumiesięczną trasę po Europie. Do sakw nie potrzeba żadnego stelaża, dostajesz do nich taki pas mocujący do siedzenia i wszystko się na tym elegancko trzyma - a zdażało mi się ciąć odcinki autostradami z przelotową powyżej 200 km/h. W drodze powrotnej, podczas pakowania torby tylnej, używając przy tym wszystkich czterech kończyn, 90 kg masy własnej i całkiem sporo siły udało mi się oderwać zamek na długości kilkunastu cm - wszystko do zszycia, musiałem się naprawdę grubo napocić, żeby to zepsuć, a zostało jeszcze mocowanie na rzepy i nie było problemu. Także polecam.

Tankbag jest na tyle duży, że zasłania zegary, ale jedną część można spoko zdjąć.. a w razie czego, pomieści naprawde bardzo dużo. Nie przemaka ani nic... zresztą wszystkie wymienione torby mają w komplecie kondony przeciwdeszczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoja prośbę o wskazanie jakichś fajnyc gmoli do GS (czarnych!!!) za tzw. rozsadna cene! Wink

Z gory dzieki!

 

a po co ci to ?? tylko szpeci

jak się slizniesz i i tak dupa blada, zawsze trafisz w jakiś slupek na drodze a zblizając się do niego będziesz modlil się aby byl plastikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoja prośbę o wskazanie jakichś fajnyc gmoli do GS (czarnych!!!) za tzw. rozsadna cene! Wink

Z gory dzieki!

 

a po co ci to ?? tylko szpeci

jak się slizniesz i i tak dupa blada' date=' zawsze trafisz w jakiś slupek na drodze a zblizając się do niego będziesz modlil się aby byl plastikowy[/quote']

No już nie przesadzaj... jak ja założyłam gmole w moim moto to bardziej mi się on podoba niż bez nich (ale rozumiem, że jest to kwestia gustu 8) ). I są naprawdę praktyczne. Pierwszego szlifa na Gs-ie miałam na mokrej nawierzchni, moto poszlifowało po asfalcie jakieś 30 m ;) i oprócz zeszlifowanej farby na gmolu i przerysowanego kufra nic się nie stało :D Więc ja uważam, że lepiej dmuchać na zimne.

 

Gmole dla mnie zrobił mi mechanik, który zajmuję się wszelakimi regulacjami w moim moto. Razem ze stelażem pod kufer zapłaciłam za tą przyjemność 300 zł.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoja prośbę o wskazanie jakichś fajnyc gmoli do GS (czarnych!!!) za tzw. rozsadna cene! Wink  

Z gory dzieki!

 

 

a po co ci to ?? tylko szpeci

 

Szlak mnie trafia jak czytam posty takich :D jak ty

To tak samo jak ja bym cie zpytał po co ci kask ,jak mocno udeżysz

przy kolizji głową ,to tak czy siak sie zabijesz ;)

 

 

 

zawsze trafisz w jakiś slupek na drodze a zblizając się do niego będziesz modlil się aby byl plastikowy

 

Jaki ty jestes przewidywalny , mysleć twoją teoria nie jeden

musialby juz testament spisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoja prośbę o wskazanie jakichś fajnyc gmoli do GS (czarnych!!!) za tzw. rozsadna cene! Wink

Z gory dzieki!

 

a po co ci to ?? tylko szpeci

jak się slizniesz i i tak dupa blada, zawsze trafisz w jakiś slupek na drodze a zblizając się do niego będziesz modlil się aby byl plastikowy

 

tylko, ze w razie slizgu to bede stratny jedynie o gmola, a nie o np. dekiel silnika, a to juz duzo wieksze koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wy zamierzacie się tak często przewracać.

To pogratulować.

Raz w roku to wszystko, a potem i tak wymienia się sprzecika.

Ale dobra są gusta i guściki, mi to się nie podoba i zdania nie zmienię.

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 13-01-2006, 20:19[/i:] ][/size:]

Pojechaliści po mnie nieźle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie trafia jak czytam posty takich   :D   jak ty

  To tak samo jak ja bym cie zpytał po co ci kask ,jak mocno udeżysz  

     przy kolizji  głową ,to tak czy siak sie zabijesz  ;)  

A mnie slak trafia jak czytam posty takich jak ty.

Może trochę więcej tolerancji co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...