Skocz do zawartości

lata 40 ste


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi przedewszystkim o custom-y, ktore są wykonane na modę z lat 40-tych. Royald i owszem - indian jak najbardziej - kupię sobie napewno indiana ale narazie nie mam forsy.

I dlatego chyba będę musiał się pobawić w zmontowanie indianina - silniczek nowy a wygląd jak chieff z 48.

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi przedewszystkim o custom-y, ktore są wykonane na modę z lat 40-tych. Royald i owszem - indian jak najbardziej - kupię sobie napewno indiana ale narazie nie mam forsy.

I dlatego chyba będę musiał się pobawić w zmontowanie indianina - silniczek nowy a wygląd jak chieff z 48.

pozdrawiam

klaus

 

Pomysł świetny, mam nadzieję, że też kiedyś się tego doczekam :!:

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDY twoje posty są straszne

gdzie ty żyjesz??

 

Kolega pyta o konkretne namiary na strony z motocyklami stylizowanymi na lata 40

ty wyskakujesz z czymś takim:

Tylko Royal Enfild.

 

[ Dopisane: 08-01-2006' date= 23:12 ]

I może Dniepr.

co nijak ma się do tematu

a teraz piszesz o wyszukiwarce.

Podstawowa zasada jest taka jak nie wiesz co pisać to nie pisz wcale.

 

A wracając do tematu to Klaus_Drifter rozumiem że chodzi Ci o stylizowane na seryjne motocykle z wyższej półki z mnogością chromu głębokimi błotnikami itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDY twoje posty są straszne

gdzie ty żyjesz??

 

Kolega pyta o konkretne namiary na strony z motocyklami stylizowanymi na lata 40

ty wyskakujesz z czymś takim:

Tylko Royal Enfild.

 

[ Dopisane: 08-01-2006' date= 23:12 ]

I może Dniepr.

co nijak ma się do tematu

a teraz piszesz o wyszukiwarce.

Podstawowa zasada jest taka jak nie wiesz co pisać to nie pisz wcale.

 

A wracając do tematu to Klaus_Drifter rozumiem że chodzi Ci o stylizowane na seryjne motocykle z wyższej półki z mnogością chromu głębokimi błotnikami itd.?

 

Cóż, poczucie humoru trzeba mieć wrodzone. Tego się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie poszukuję poprostu kilku wskazówek ewentualnie wzorców, no amerykanie odpadają bo na ichnich stronach są tylko krzywe czopery bez fantazji

nie znam japońskiego - a oni to ponoć potrafią pięknie

fajny był motocykl grabasz - jeśli chodzi o ramę i zbiornik oraz detale - jako całość nigdy bym na takie cuś nie wsiadł

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

dzisiaj byłem w sklepie motocyklowym i stał przepieknyRoyal Enfield Bullet

piekny klasyk, pełno chromów, szprychowe koła, poprostu jeśli chodzi o efekty wizualne miód-malina!!spytałem się o cene i podobno oscyluje w granicach 14 tyś!!!wydaje mi się że za te pieniądze nie można kupić nić w takim oldschoolowym stylu!może macie doświadczenia jeśli chodzi o to moto!bo jeśli chodzi o mnie to naprawde mi się bardzo spodobało :D i chciałbym może kiedyś kupić coś takiego niespotykanego jak narazie, w takiej cenie i do tego NOWE!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym może kiedyś kupić coś takiego niespotykanego jak narazie, w takiej cenie i do tego NOWE!

Pzdr.

 

 

Coz Royal wyglada i niestety jest rownie zawodny jak motocykle z epoki. Klasykow jest wiecej: cala linia Triumpha "Modern Classics" - Bonneville, Scrambler, Thruxton - wygladaja jak zywcem wziete z lat 50-60-tych.

 

Kawasaki ma model W650 ktory wyglada jak Bonneville - nawet ma kopniaka - uzywane mozna kupic w Niemczech za 4000 eur. I gwarantuje ci ze dluzej pojezdzisz na W650 czy Triumphie niz na Royalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...