Skocz do zawartości

Motocyklowy WOŚP w Poznaniu - fotki


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem poinformowac, ze tegoroczne spotkanie poznanskich motocyklistow z okazji Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy, polaczone oczywiscie z kwestowaniem na rzecz dzieciakow, jak najbardziej sie odbedzie :-)

 

Miejsce akcji i samej zbiorki: Aleje Niepodleglosci, fragment miedzy Zamkiem a Krzyzami.

Czas: mniej wiecej od godz. 12.00

 

Kazdy, komu zimno nie straszne i chcialby chociaz troche pomoc w slusznej sprawie (a przy okazji przewietrzyc troche sprzet i kosci ;-) ) jest jak najbardziej mile widziany! Im nas wiecej tym lepiej :-)

 

 

DOPISANE

 

No i impreza sie odbyla, bylo milo i milo ;)

 

Frekwencja, pomimo mrozu, dopisala:

011pb1.jpg

027bt1.jpg

 

Dzieciaki siadaly na motocyklach i robily fotki:

033zj.jpg

 

A nasze rozowe wolontariuszki dzielnie dawaly rade i zbieraly kabone:

042tq.jpg

 

Siadali mali...

059tl.jpg

 

... i duzi:

065wh.jpg

 

Byly zdjecia solo...

077vh.jpg

 

... w duecie...

084eq.jpg

 

... i rodzinne.

093tg.jpg

 

Wszyscy mieli ogromna radoche :D

104al.jpg

 

Bylo zimno, wiec trzeba bylo nieco podgrzac atmosfere ;-)

111ax.jpg

121iy1.jpg

 

No dobra, troche nas ponisolo :twisted:

132xu.jpg

144xt.jpg

159ki.jpg

 

Wpadli tez forumowicze i od razu dosiedli sie do najlepszego motocykla ;)

168lp.jpg

 

L3fta to rozumie, w koncu swoj chlop. Ale nawet chondziarz Zajc nie mogl sie oprzec urokowi zielonej Kawki ;-)

170rm.jpg

 

Ogolnie bylo super! Fajnie bylo wywolac usmiech na twarzacj tylu malych ludzi, a i wspomoc szczytny cel.

184fg.jpg

 

Dozo za rok! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3fta to rozumie, w koncu swoj chlop. Ale nawet chondziarz Zajc nie mogl sie oprzec urokowi zielonej Kawki Wink

 

Co mialem zrobic, jak mnie sila zmuszali :oops:

Poza tym calkiem milo spedzilem czas, szkoda ze sprzeta nie bmilame w Poznaniu....

A jak sie chlopaki rozjechaliscie, to wygralem przejazdzke po torze Poznan z mistrzem Ryszardem Kopczykiem-bylo calkiem niezle, jak przewiozl nas po oblodzonym torze bujajacym sie Nissanem Navara :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie chlopaki rozjechaliscie, to wygralem przejazdzke po torze Poznan z mistrzem Ryszardem Kopczykiem-bylo calkiem niezle, jak przewiozl nas po oblodzonym torze bujajacym sie Nissanem Navara :)

 

Tej, a widać na Torze, żeby się coś działo, w kontekście obiecanego remontu nawierzchni?

 

--

pzdr

yahoo & 636 '02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam nie lubić swojej pracy bo imprezy mnie omijają fajne. Tak to może bym się odważył przykulać w te mrozy z Turku :) Fotki super.

 

Fat teraz zagadka ;)

Kawasaki jest dłuższe czy zieleńsze? :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem to zawsze....a oto dowód ' date=' że Kawasaki to " nudne i smutne motocykle i to w całym zakresie obrotów "..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote']

Z dziecmi to jak w zyciu - zawsze sie znajda jakies marudne jednostki, ktorym ciezko dogodzic ;-) Lepiej zobacz, ilu z nich mialo banana na twarzy, a nie mi tu jakies jednostkowe przypadki wyciagasz ;) (a poza tym to tego malego slonce oslepialo :) )

 

No i wiadomo, ze Kawasaki sa zielensze niz dluzsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo' date=' ze Kawasaki sa zielensze niz dluzsze[/quote']

A to cfaniak ;) Wiedział :)

Co do tego małego to pewnie załamkę przeżywał bo pomyślał "a ja głupi gixxera kupiłem" :P:P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ponoc maja zaczac na przelomie stycznia i lutego' date=' choc kraza glosy, ze juz maja opoznienie.[/quote']

 

Haha, pewnie skończą w lipcu :?

 

Kurde, mogłem odpalić KTMa i podjechać tam troszku poszaleć z Wami :buttrock: Dałem dooopy :oops:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...