Skocz do zawartości

BMW sahara


anretam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

quote]zastanow sie co piszesz.takich bzdur dawno nie czytalem :D ;) ;) :P :P :) :D

 

Wiesz trojkąt bez urazy ale jeżeli świata poza emką i Milanówkiem nie widziałeś to nic na to nie poradzę, moje "bzdury" każdy może interpretować jak chce, niemniej nie bardzo wiem o co Ci chodzi, ale OK, ja jestem wyrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]zastanow sie co piszesz.takich bzdur dawno nie czytalem :D ;) ;) :P :P :) :D

 

Wiesz trojkąt bez urazy ale jeżeli świata poza emką i Milanówkiem nie widziałeś to nic na to nie poradzę' date=' moje "bzdury" każdy może interpretować jak chce, niemniej nie bardzo wiem o co Ci chodzi, ale OK, ja jestem wyrozumiały.[/quote']...od dzisiaj nie bede wkrecal na obroty i trzymal powyzej dwuch minut swojego zundappa ks750 bo mi sie korbowody poukrecaja......no chyba ze zdradzisz mi namiary do twojego cudownego szamana zwanego, dziadkiem z sasiedztwa :lol: :lol: i powiem ci zachari ..moja dwuletnia corka zna sie na motorach lepiej od ciebie..super znawco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ale chłopaki się zachowujecie jak łepki z podstawówki.

 

O tych korbowodach to też coś słyszałem i ponoć można je przerobić na panewki. Ale tak na prawdę to nie sądze by na forum było więcej jak 3-5 posiadaczy KS 750 - więc o co się sprzeczacie?

 

Mnie interesuje inna rzecz - wszyscy się podniecają R75 lub KS750 jakie to zarabiste sprzęty - a tak naprawdę nawet na ruskach mało ludzi jeździ w konkretnym terenie lub w dalsze trasy. Jak się chce zorganizowac jakiś wyjazd lub spotkanie to przyjeżdzają 3 motocykle.

 

Mnie ciekawi jak się skończy ta cała historia i czy ta R75 zostanie kupiona i np w tym temacie za 2 lata pojawią się jej fotki - czy za 3 może za 3 tygodnie bedzie do sprzedania na allegro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójek upierdliwy jesteś jak Roman Giertych a czytać ze zrozumieniem to umiejętność której uczy się już w podstawówce, nie wiem czy Cię nie było akurat na tych lekcjach bowiem ani jednego wyrazu nie napisałem o swoim "znastwie" dotyczącym motorów. Ale jak będę miał tyle lat co Ty to chyba zacznę pisać książki. Na tym kończę wywody z Tobą bo szkoda forum. No i gratuluje oczywiście córki że jest taka bystra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Trójkąt! A znasz może takiego faceta z Milanówka, który jakie 5 lat temu handlował częściami do rusków? Miałem u niego kupić suwaki do emki, byłem u niego trzy razy zapowiadając się wcześniej telefonicznie i za każdym razem nieodmiennie słyszałem, że suwaki leżą i na mnie czekają. Zrobiłem w sumie ponad 600 km łącznie i co? I nic, bo za każdym razem jak przyjechałem, to albo go nie było, a brat ani ojciec nic nie wiedzieli (a podobno w razie czego mieli mi to sprzedać), albo gość był i zaczynał kręcić, że suwaki owszem są, ale w sąsiedniej wsi u kolegi, którego nie ma akurat w domu. Znasz może tego leszcza i krętacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej' date=' Trójkąt! A znasz może takiego faceta z Milanówka, który jakie 5 lat temu handlował częściami do rusków? Miałem u niego kupić suwaki do emki, byłem u niego trzy razy zapowiadając się wcześniej telefonicznie i za każdym razem nieodmiennie słyszałem, że suwaki leżą i na mnie czekają. Zrobiłem w sumie ponad 600 km łącznie i co? I nic, bo za każdym razem jak przyjechałem, to albo go nie było, a brat ani ojciec nic nie wiedzieli (a podobno w razie czego mieli mi to sprzedać), albo gość był i zaczynał kręcić, że suwaki owszem są, ale w sąsiedniej wsi u kolegi, którego nie ma akurat w domu. Znasz może tego leszcza i krętacza?[/quote']...generalnie w swoim czasie w milano czesciami do roskow chandlowalo ze 4 osoby miedzy innymi ja .wiec to moze o mnie chodzi

 

[ Dopisane: 15-01-2006, 13:27 ]

i jeszcze jedno Ziomek.jak sie kogos na forum publicznym od leszczy wyzywa to kultura nakazuje przedstawic sie .bo sam leszcz jestes i ja to napisalem tomasz witecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jestem leszcz. Wypaliłem 50 litrów ropy na darmo, straciłem trzy słoneczne niedziele i nie usłyszałem nawet słowa "przepraszam". A teraz nazywam rzeczy po imieniu - jeżeli ktoś mówi, że coś ma, a tego nie ma - to jest krętaczem i oszustem. Chyba, że ktoś uważa, że jest on "mówiącym prawdę inaczej". To pisałem ja-Ziemek Łączyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalem ze jezdziles do mojego kolegi i sasiada bogiego ktory skladal ci te samy/ktore rzekomo sam splodziles :lol:buchacha /a nie do mnie .u mnie placku to mogles byc przy okazji.wiec nie widzde rzadnego problemu..... A JAK MASZ JAKIS PROBLEM...... to wiesz gdzie mieszkam a nie zasmiecasz forum :) :) ;) .miej cywilna odwage i powiedz mi to w twarz a nie oczerniasz ,mnie publicznie.......lub napisz do ojca dyrektora...moze udziel ci pomocy i odpowie na dreczace cie pytania.....zakonczylem z taba dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troszke klasy bo czytac hadko !

Jak macie jakies nierozliczone interesy, czy zale do siebie to istnieje mase mozliwosci skomunikowania sie poza forum.

Macie obaj ponad trzydzieche a zachowujecie sie jak pietnastolatki.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem

Niestety wielce szacowna Pani musi jeszcze sie namyslić :)(

Poprostu emocje po mężu - co jestem w stanie zrozumieć i poczekać

 

Nie omieszkam Was Panowie o finale tej sprawy poinformować

 

Pozdrawiam

Darek

P.S. No ale widzę , że dyskusja troszkę odeszła od tematu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójek upierdliwy jesteś jak Roman Giertych a czytać ze zrozumieniem to umiejętność której uczy się już w podstawówce' date=' nie wiem czy Cię nie było akurat na tych lekcjach bowiem ani jednego wyrazu nie napisałem o swoim "znastwie" dotyczącym motorów. Ale jak będę miał tyle lat co Ty to chyba zacznę pisać książki. Na tym kończę wywody z Tobą bo szkoda forum. No i gratuluje oczywiście córki że jest taka bystra.[/quote']

 

 

Zachari zamiast udowadaniac sobie ze wiesz wiecej od Trojkata, poczytalbys troche literatury i wowczas swoje madrosci na forum prawil :roll: Poki co do jesli chodzi o stan wiedzy wujaszka Trojkata to mu do piet nie dorastasz....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...