Skocz do zawartości

BMW sahara


anretam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

alo.....moc..dla mnie okolo 22-23tysie.....ale ja sie nie znam...wprawny obserwator dostrzeze ile ten moto ma patentow.....koles za niego chce 40tys :lol: :lol: :lol: .....ale jak wiadomo saha to bog wojny i moze ktos podjarany zabardzo nie znajacy tematu lyknie..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sprzęt wystawiony na aukcji trzeba "napaleńca". Ze względu na koszty i ilość roboty, temat na lata. Raczej dla siebie.

 

[ Dopisane: 10-01-2006, 21:12 ]

Na wierzchu aukcji jest kopertowiec, nie wykluczone że popsuje aukcję.

Moim zdaniem "góra" 10-12 tyś. Choć przyznam że materiał wyjściowy jest OK. Jedynie indywidualne dogadanie się z włascicielem ma sens.

 

[ Dopisane: 10-01-2006, 21:22 ]

Jeszcze raz się przyjżałem. Na miejcu właściciela z bólem serca opychałbym po kawałku.

 

[ Dopisane: 10-01-2006, 21:24 ]

Jeszcze raz się przyjżałem. Na miejcu właściciela z bólem serca opychałbym po kawałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przod w tej saharze nie jest bananowy??

:mrgreen:

jak dla mnie cena jest zaporowa. czy aby na pewno motor jest z jednej matki??bak jakby pozniejszy niz przod...-tak mi sie wydaje...

oczywiscie ze to skladak.....wprawny obserwator zauwazy ze moto kiedys/czytaj u ruskich/jezdzilo z silnikiem kaski czy emki....

 

[ Dopisane: 11-01-2006' date=' 10:55[/i'] ]

czy przod w tej saharze nie jest bananowy??

:mrgreen:

jak dla mnie cena jest zaporowa. czy aby na pewno motor jest z jednej matki??bak jakby pozniejszy niz przod...-tak mi sie wydaje...

prawie kazda saha ma krzywy przod...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mam sąsiada, starszy gość (krowy sobie popasa). Na przymusowych robotach był u szwabów. Od dawna wiedziałem że ma fajne maszyny, jeszcze jak mi robił kiedyś motorynki to coś tam widziałem. Ale jak poszedłem ostatnio do niego to mało sie nie przewruciłem: KS-750, NSU 501 OSL (wersja policyjna), KS-600, silnik od Indiana i pełno innych, 2 traktory Lanz Buldog i kto wie co jeszcze. Syn ma Triumph'a 500 Sport z 1934r ale ma sporo nieorginału. Sahare zapalił przy mnie od kopa. Największy ból jest taki ze te, wg mnie, cuda są zaniedbane (pokryte rdzą, sahara cały czas stoi na polu-przykryta folią). Mnie to krew zalewa jak widzę taką sytuację. Dziadek ma łeb niesamowity jeżeli chodzi o motory. Całe życie zbierał takie rzeczy, a marzeniem była Sahara. Wiosną pojezdze na niej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie mam sąsiada' date=' starszy gość (krowy sobie popasa). Na przymusowych robotach był u szwabów. Od dawna wiedziałem że ma fajne maszyny, jeszcze jak mi robił kiedyś motorynki to coś tam widziałem. Ale jak poszedłem ostatnio do niego to mało sie nie przewruciłem: KS-750, NSU 501 OSL (wersja policyjna), KS-600, silnik od Indiana i pełno innych, 2 traktory Lanz Buldog i kto wie co jeszcze. Syn ma Triumph'a 500 Sport z 1934r ale ma sporo nieorginału. Sahare zapalił przy mnie od kopa. Największy ból jest taki ze te, wg mnie, cuda są zaniedbane (pokryte rdzą, sahara cały czas stoi na polu-przykryta folią). Mnie to krew zalewa jak widzę taką sytuację. Dziadek ma łeb niesamowity jeżeli chodzi o motory. Całe życie zbierał takie rzeczy, a marzeniem była Sahara. Wiosną pojezdze na niej :D[/quote']

Problem w tym, ze jak nieodpowiedni ludzi zwesza sprawe, to dlugo te motocykle pod plandeka nie postoja ;) . Sam osobiscie nie szarpnalem sie na KS750 miedzy innymi wlasnie ze wzgledu na to, ze dosyc czesto nie ma mnie w domu... a obrobionego garazu nie mam zamiaru zastac :| ...

A tak, wiesc gminna rozniosla, ze jezdze jakims "parchatym ruskiem" i mam na razie spokoj ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pełno złodziejstwa do okoła- chora sytuacja. Ale aby wytargać Saharę na pełnym osprzecie to trzeba by było z pięciu chłopa. Pomijając to, dziadek bardzo dobrze zna się na motorach, nie ma warunków, babe ma taką chamicę, goną go tam ale jakoś sobie tam radzi. W Zunapp'ach podobno często urywają się korbowody, a dziadek opatentował sobie coś że się już nie urywają ( i ja mu wierzę), no ale mówi że nikomu nie powie- no i racja. Motory ma trochę zaniedbałe ale one wszystki chulają, bo co z takiego co tylko stoi. Mówi mi tak: idz do tych kolesi co handlują na bajzlach Saharami po 70-80 tyś wypicowanymi na błysk i powiedz że dasz mu nawet 100 tysięcy pod jednym warunkiem, potrzymaj ją przez 2 minuty na pełnych obrotach. Żaden nie chce gadać z tobą bo to paści mają i nic więcej. A jeszcze z innej beczki. Taki mój i ojca znajomy opowiadał, że ma kumpla w Nju Jorku który mieszka w jakimś tam wieżowcu na trzydziestym którymś piętrze i w pokoju trzyma wypieszczonego Sokoła 500 RT. Nawet żona nie może go tknąć. Takie wyszły tylko 2- prototypy. Powiem tak za takie rarytasy jestem w stanie oddać siostrę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się' date=' pełno złodziejstwa do okoła- chora sytuacja. Ale aby wytargać Saharę na pełnym osprzecie to trzeba by było z pięciu chłopa. Pomijając to, dziadek bardzo dobrze zna się na motorach, nie ma warunków, babe ma taką chamicę, goną go tam ale jakoś sobie tam radzi. W Zunapp'ach podobno często urywają się korbowody, a dziadek opatentował sobie coś że się już nie urywają ( i ja mu wierzę), no ale mówi że nikomu nie powie- no i racja. Motory ma trochę zaniedbałe ale one wszystki chulają, bo co z takiego co tylko stoi. Mówi mi tak: idz do tych kolesi co handlują na bajzlach Saharami po 70-80 tyś wypicowanymi na błysk i powiedz że dasz mu nawet 100 tysięcy pod jednym warunkiem, potrzymaj ją przez 2 minuty na pełnych obrotach. Żaden nie chce gadać z tobą bo to paści mają i nic więcej. A jeszcze z innej beczki. Taki mój i ojca znajomy opowiadał, że ma kumpla w Nju Jorku który mieszka w jakimś tam wieżowcu na trzydziestym którymś piętrze i w pokoju trzyma wypieszczonego Sokoła 500 RT. Nawet żona nie może go tknąć. Takie wyszły tylko 2- prototypy. Powiem tak za takie rarytasy jestem w stanie oddać siostrę :lol:[/quote']zastanow sie co piszesz.takich bzdur dawno nie czytalem :D ;) ;) :P :P :) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...