Skocz do zawartości

biale na opanach - nakladki


Rekomendowane odpowiedzi

Są takie nakładki, gdzieś, bodaj w Louisie widziałem.Widziałem też założone na koła, nie wyglądają już tak efektownie .

Dla mnie wyłącznie opony z białymi bokami, są droższe ale też wyglądają ok.

Flamaster to stosują wiejscy tunerzy , malując białe napisy w swoich wypasionych Oplach Kadetach :( .

Radzę zebrać parę groszy więcej i udać się do Dunlopa, Metzelera lub innych producentów.

Drifter będzie wyglądał super w białych oponkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić to nie wiem, ale przypominam sobie odrestaurowaną Jawe TS 350 właśnie z takimi nakładkami na oponach, a może to już były takie opony... Efekt wizualny był bardzo zadawalający :(

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gadalem z ludzmi milosnikami starych amerykanskich samochodow oni maluja chlorokauczukowymi farbami krawedzie i raz na jakis czas je renowuja ponoc sie sprawdza

 

Malowanie boków opon czymkolwiek jest równie skuteczne co poprawianie urody posłance Renacie Beger. Farba łuszczy się i odpada, po prostu wygląda to obrzydliwie. "Flamastry" nie są w stanie kryć gumy i szkoda na nie w ogóle czasu.

Wyjściem są nakładki z białej gumy zakładane przy montażu opony. Kosztują około 25 zł/szt, do nabycia na Motobazarze w Łodzi za tydzień. Tyle, że słabo nadają się one do motocykli - ze względu na charakter pracy opon motocyklowych. Jedynym rozwiązaniem są opony motocyklowe z zawulkanizowaną na bokach białą gumą tzw. "whitewall". Np taki Dunlop jest o 5 % droższy od tej samej opony bez białego paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...