Skocz do zawartości

Kto ile zarobil a ile stracil??:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jestem ciekaw za ile kupiliście mtocykl a za ile go sprzedaliscie?? czy ze stratą czy zyskiem:)

ZNowu sie pochwale chociaz temat trafi do oczyszczalni!! :( SuzukI TS50 - kupiłem za 800zł sprzedalem za 2750zł i mysle ze forumowy kolega tego zakupu nie zaluje bo maszyna naprawde fajna ( po prostu tanio kupilem :P ) . Tak to mniejwiecej na zero wychodzilem liczac kase jaka wsadzilem w moto! Moze tam zarabialem po 200-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT80 kupiłem za 2000zł czy tam za 1900zł juz nie pamiętam ale sprzedalem za 4000zł zarejestrowaną na 50ccm 4umowemu koledze Kurczakosowi, DT125 kupiłem to było chyba 2700zł czy 2800zł wpakowałem koło 7 stów i sprzedałem za 3800zł, MTX80 kupiłem za 1400 a sprzedałem za 2600zł, Simsona dawno temu kupiłem za 1200 wpakowałem z 500zł i sprzedałem za 1800zł, teraz mam Suze RM85 i zobaczymy za ile sprzedam, ale nie powiem narazie ile dałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wstyd :? Ja na razie same straty i nie zapowiada się nawet na wyjście na zero. Kupiłem swój sprzęcik za 7300 i zaraz na dobry początek włożyłem 4300 w naprawy. Tragedia... Nie sprzedam go już chyba, bo kompletnie nie będzie się opłacało. Może ktoś jest chętny na DR800S '93 za 11600? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wstyd Ja na razie same straty i nie zapowiada się nawet na wyjście na zero.

 

He to tak jak ja, nie odzyskam już włożonej kasy, w moto włożyłem już tyle co za niego zapłaciłem i kwota ciągle rośnie.

Teraz w drodze do mnie jest już plastikowy zbiornik Acerbisa 20l i przed wakacjami może jakiś wydech przelotowy uda się założyć. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Apriie Tuareg za 3500zl i mialem wypadek :notworthy: ;) ;). Z OC sprawcy dostalem 3300zl, sprzedalem silnik za 1000zl, klosz tylnej lampy, tylne kolo i pare innych czesci za 200zl, zostala mi jeszcze przednia tarcza hamulcowa, chlodnica i pare innych, a jeszcze za zadoscuczynienie za straty poniesione w wypadku otzymalem 4000zl wiec podsumowujac: 3500zl- wklad a wyciagnalem 8500zl :P. OBY 1 I OSTATNI RAZ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem ogara za 350 a sprzedałem za 450. ale po drodze też troche kasy wrzuciłem także pewnie wyszło na 0. teraz kupiłem Dt80lc2 i troche dużo dałem ale w warmińsko-mauzrskim nie ma w czym wybierac i ceny są wyższe. mam nadzieje że duzo nie strace jak będe chciał sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesze tych którzy troche stracili.

Kupiłem Dr 650 i po paru miesiącach mi ją gwizdneli,a że miałem uszkodzoną blokade kierownicy to poszła w las (tam prowadziły ślady). Został mi kluczyk i papiery wraz tablicą rejestracyjną, bo zdjąłem ją do jazdy po lesie.

 

Może na wiosne ktoś nią wyjedzie, będe nasłuchiwał.

 

Teraz na nowe moto pozakładałem blokady na tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...