Skocz do zawartości

Przyszla pora na potwora! -Moj nowy sprzet :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

30.12.2005 stalem sie posiadaczem Yamahy YZ250f :P

 

Po przesiadce z 12konnej dt80 jestem generalnie milo zaskoczony... 8)

Jak narazie warunki nie pozwalaja na wlasciwie jakakolwiek jazde, ale zdazylem zaorac juz ogrodek:)

Niestety mam ogromny problem z odpalaniem :? Nie sadzilem ze odpalanie singla 250 4t moze byc takim wielkim problemem ;/ Czy sa jakies sposoby pewnego odpalania ? Nigdy wczesniej nie mialem doczynienia z takim sprzetem i nie dokonca wiem jak uzywac dekompresatora.

Wiem ze kilku forumowiczow ma podobne sprzet (wr, yzf)

Pozdrawiam :D

 

Zdjecia : http://www.bikepics.com/members/fik554/02yz250f/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dales i czy z polski??

 

Oj, jeśli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze....

 

Ja ze swojej strony gratuluje odwagi wyboru i mam nadzieje, że nie będziesz się musiał długo adoptować :!: Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i motorq w nowym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim :) ;)

 

Kupilem w Polsce za 10 000zł, mysle ze motocykl byl wart swojej ceny. Tunningowa półka kierownicy Procircuit, czarne excele i czerwone piasty talon. Motocykl jest po serwisie zimowym (olej, filtr, regulacja zaworow, swieca). Jedynym "minusem" jest slaba tylna opona oraz konczacy sie zestaw napedowy. No i brak elektrycznego rozrusznika...

Jak narazie udalo mi sie dwa razy samodzielnie odpalic motocykl :oops: Nawet kolega jezdzacy na codzien exc450 mial duze problemy z odpalaniem, udalo sie dopiero po dluzszym czasie :roll:

 

Dobrze ze do sezonu daleko, mam cala zime na nauke odpalania :D

Podrzucie prosze jakies rady, bo ja jestem zupelnie zielony. W ktorym momencie nalezy kopnac ? Jak wyczuc ze tlok jest na dole cylindra ?

 

jak sie dorobie to tez taka kupie to chyba najlepszy motor

 

Oczywiscie ze najlepszy :D Everts nie moze sie mylic YZ to najlepszy cross :buttrock: :mrgreen:

 

 

Ja ze swojej strony gratuluje odwagi wyboru i mam nadzieje, że nie będziesz się musiał długo adoptować Exclamation Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i motorq w nowym roku Smile

 

Bylem zdecydowany kupic crossa 125 2t ale po przeanalizowaniu rynku stwierdzilem ze zupelnie sie to nie oplaca. Za dobry rok trzeba zaplacic przynajmniej 7tys zł. Spalanie o wiele wieszke + olej do mieszanki >30zł litr :| Przy tylu godzinach ile chce wyjezdzic w sezonie tlok musial bym zmieniac przynajmniej 2x. A tak doplacilem 3tys zł i mam niedymiacego pieknego 4t :buttrock: A wybor padl na Yz poniewaz jest ona jedynym modelem osiagalnym za ta cene. Co do odwagi: w sezonie mialem okazje zaliczyc rundke na KX125 oraz Exc450 wiec wiedzialem dokladnie co to znaczy jazda na 4T :P :D :)

 

 

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ORAZ UDANEGO MOTOSEZONU 2006 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...