Skocz do zawartości

Fly Riders " Nuts From Sky "


Rekomendowane odpowiedzi

jakby to powiedział mój stary nauczyciel ; " bardzo ładnie, ocena dostateczna" hehe a tak na serio to fajnie Ci to idzie :lapagora: ;)

 

co to za samochód tam dachował ? :mrgreen: szkoda ze jest króciutki urywek bo nic nie widać :twisted:

 

ps. dzieki Panowie za kodeki

:notworthy:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Oby nie wszyscy potraktowali go jako szkoleniowy szczególnie patrząc na jazde w krótkich spodenkach' date=' osobiście uważam to za głupote.

Miło się oglądało.[/quote']

 

tylko prawdziwi hardcorowcy tak jeżdżą, prawdziwy freeSTAJL

hehe metal mulisha jak to pisał hormon

 

http://www.bikepics.com/pictures/242540/

http://www.bikepics.com/pictures/242541/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko prawdziwi hardcorowcy tak jeżdżą' date=' prawdziwy freeSTAJL

hehe metal mulisha jak to pisał hormon

 

http://www.bikepics.com/pictures/242540/http://www.bikepics.com/pictures/242541/

na husce w wakacje tez tak bedzie latal :mrgreen: ;) ????

 

musi byc jakis freestyle`owy element :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Oby nie wszyscy potraktowali go jako szkoleniowy szczególnie patrząc na jazde w krótkich spodenkach' date=' osobiście uważam to za głupote.

Miło się oglądało.

 

 

tylko prawdziwi hardcorowcy tak jeżdżą, prawdziwy freeSTAJL

hehe metal mulisha jak to pisał hormon [/quote']

 

 

Brak mi slow ;) :D ;)

Zaniedlugo napiszecie ze w kaskach jezdza tylko cioty :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi slow

Zaniedlugo napiszecie ze w kaskach jezdza tylko cioty

czy kolega ma ciote jak dziewczynak?? :D

Przecież Oni sobie żartują ;)

Zobacz jak to pisali i.t.d

A Co do Filmu to SUPER!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Oni sobie żartują Very Happy

 

Zart zartami ale lataja bez nakolannikow...

Kazdy ma swoje zdanie i nie bede probowal nikomu go zmieniac ale ja na wlasnej skorze sie przekonalem. Nakolanniki to najwazniejsza czesc ubioru enduro/cross. Oczywiscie poza kaskiem i goglami ale mysle ze to oczywiste.

 

Peace. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakolanniki to najwazniejsza czesc ubioru enduro/cross. Oczywiscie poza kaskiem i goglami ale mysle ze to oczywiste.

Jezdzilem pol sezonu bez gogli' date=' rekawiczek i nakolannikow. Mądre to to nie było, ale coz ( nakolanniki kupie dopiero teraz ).Buty najwazniejsze odrazu po kasku chyba ze sie jezdzi po asfalcie ale nie wyobrazam sobie pie**ol*iecia w korzen w trampkach. Kolana narazone sa na uszkodzenie tylko przy glebie a po nogach dostajesz caly czas gdy sie podpierasz. Gogle w sumie najwazniejsze przy jezdzie w kilka osob szczegolnie jak jest sucho. A rekawiczki to chronia chyba tylko przed obtarciami i daja lepsza kontrole nad manetka i klamkami.

fik---> Ty zapewne lecisz do sklepu na motocyklu to ubierasz nakolanniki i caly zestaw prawda? Kazdy jezdzi jak chce to jego sprawa... Ja bym sie czul dziwnie wchodzac w pelnym ubiorze do spozywczego i proszac o kilo jablek :mrgreen:

 

 

edit:

:| rozumiem jeszcze jakbys mial pelnmy stroj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brak mi slow  ;)  :D  ;)  

Zaniedlugo napiszecie ze w kaskach jezdza tylko cioty  :|

 

stary daj sobie na looz potrafisz rozróżnic np, rozkaz, żart, stwierdzenie??

nikt nikogo nie namawia zeby tak jeździł , i nikt tego nie popiera, poprostu żart.

 

Zart zartami ale lataja bez nakolannikow...

Kazdy ma swoje zdanie i nie bede probowal nikomu go zmieniac ale ja na wlasnej skorze sie przekonalem.

 

bez urazy Fik nie chce tu wnikac, kto ma wiecej lat, kto wiecej przeżył itp, ale czym grozi jazda bez nakolanników wiem dokładnie i też przekonałem sie nie raz!!!!!!!, a mimo tego jeżdżąc w pełnym rynsztunku, nie zakładam ich, ( bo nie kupiłem bo jazda w nich krępuje mi ruchy) i podkreslam to moje zdanie nikogo nie namawiam, i oznajmiam wszem i wobec jestem Ciotą bo jeżdże bez nakolanników juz 6 sezon w terenie a ten bedzie 7

pozdro lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos by byl tak chojny i wypalil mi ten filmik na cd i wyslal poczta bo niestety mam net przez komorke GPRS i taki plik byl by dla mnie samobojstwem ;)

 

PS.

Wszelkie ochraniacze buty i kask to podstawa i kazdy dobrze o tym wie a jak nie wie to sie wczesniej czy puzniej przekona natomiast nie kazdego odrazu stac na zakup wszystkiego na raz i to jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...