Skocz do zawartości

Penta Dakarino


Rekomendowane odpowiedzi

hmm o ile sie niemyle jest to motocykl a wlasciwiem motorower o pojemnosci 50ccm były one produkowane przez dukati i byly chlodzone ciecza. Cztero biegowy z v-max 75 km/h . I tyle co wiem na jego temat .Widzialem je czasem na allegro za 2500 zł mozna miec z 96 roku

chodz ja bym sie w to niepakowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, moj kolega własnie sprzedał taki motorek za 2400zł, jest bardzo duzy, rama w miare solidna, zawiecha z regulacją, cham tarczowe, usd, ale silnik jest słabszy niz w dt50, no i to ze ma 4 biegi, taki sobie motorek, ale wyglada nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, macie tego fotki? Musze to zobaczyc.

 

 

Wie ktos moze jaka sruba jest w gazniku Bing 17'(taki jak w simsonie?) ta od regulacji obrotow<ta dluzsza>?=P

 

Ja mam binga w simosonie, a drugiego mam na czesci. Co do tej srubki to mozesz ja zastapic zwykla srubka tego samego rozmiaru, tylko pamietaj ze przed wkreceniem jej do gaznika, zaostrz jej koniec na stozek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.at/Penta-Dakarino-50_W0QQi...9QQcmdZViewItem

 

No kurde, ladny sprzecior. Tarcza przod, upsy, ladnie wyglada, no no. Mala cena jak na takiego sprzeta. Tylko problem z czesciami. Bo np, remont silnika?? Z czego czesci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik pasuje od hondy mtx z tego co mi powiedziano motorek fajny awaryjny troche ;/mam ten motorower okolo 1,5roku i z tego 13msc moze w garazu stal bo caly czas cos sie psuje teraz mi przednie zawieszenie siadlo oraz ta srubka w gazniku nie polecam tego sprzetu :/a o dane to chodzi mi jaki silnik ile km bo roznie pisza o tym motorze,na jakims forum pisali ze ma 5bieg ale nie wiem czy to prawda,moze jakis schemat elektryki ogolnie wszystko :) bym potrzebowal

 

[ Dopisane: 31-12-2005, 14:10 ]

wpisz w google penta dakarino i znadziesz

http://www.ptcrosser.de/Bilder/IMG_2545150x200.jpg

JA tyle znalazlem ai chyba to nie to moto :P

chyba ci sie zdjecie pomylilo ale wiem o co chodzi bo widzialem ta strone juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date='na jakims forum pisali ze ma 5bieg ale nie wiem czy to prawda,[/quote']

Wiesz, skoro masz ten motocykl to latwo mozesz sprawdzic czy jest 5 biegow :mrgreen:

siadlo oraz ta srubka w gazniku

Pewnie Ci wypadla bo nie miales sprezynki pod nia

 

hondy mtb

Wybacz ale mam wrazenie ze taki motocykl nie istnieje (honda mtb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...