Skocz do zawartości

KOLCOWANIE OPON


Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem dziś oponki, muszę przyznać że spodziewałem się lepszego efektu...

w głębokim śniegu jeździ się świetnie, na ubitym jest dobra przyczepność i moto dobrze się prowadzi. Za to na ścieżkach i dróżkach gdzie część śniegu jest ubita a na poboczu leży głęboki i sypki śnieg jest ciężko. Moto łapie przyczepność na ubitym, ale jak tylko dotknie sypkiego to ściąga i w efekcie jedzie się slalomem, chyba jedyna rada na to to więcej gazu i trzymać mocniej nogami :bigrazz:

 

krótki filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_dE9PtKtQyI

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dołączę się do tematu tez jestem w trakcie testowania a nawet zakupiłem oponę o kolcowaną która była używana na stoku w alpach a przednią i oponę zrobiłem sam i tez zdała egzamin śruby zamkowe 2,5cm. długie M 5 od góry podkładka i 2 razy nakrętka m5 aby z kontrować i zdaje egzamin wyśmienicie na tył jeszcze mam w planie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

tylko snieg juz za wysoki :/

Jak dla mnie wypas :biggrin: ja również dziś odśnieżałem moją koparą :cool:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ciekawy gadżet, ale raczej mało praktyczny. Dla pasjonatów, którzy nie mogą doczekać się końca zimy i mieszkają tam, gdzie pługi i piaskarki się nie zapuszczają. Bo na odśnieżony asfalt na takich oponach raczej nie wjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy gadżet, ale raczej mało praktyczny. Dla pasjonatów, którzy nie mogą doczekać się końca zimy i mieszkają tam, gdzie pługi i piaskarki się nie zapuszczają. Bo na odśnieżony asfalt na takich oponach raczej nie wjedziesz.

 

To chyba raczej na taki lodzik jest, bo na świeżym śniegu to chba nie działa najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba raczej na taki lodzik jest, bo na świeżym śniegu to chba nie działa najlepiej

no na pewno - po świeżym nieubitym śniegu, to można na zwykłych oponach jeździć. Ja przynajmniej jeżdżę. Takie opony z bolco-kolcami są popularne wśród rowerzystów całorocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...