Skocz do zawartości

YZ 125 na motorower :)


Rekomendowane odpowiedzi

wiem, pewnie jeździec zakłada sobie taką latarkę jak mają górnicy. A tablice do plecaka

 

pewnie jak chce leciec po ulicy to zakłąda lampy i tyle, co za filozofia, moja wr tez jes obrana a papier ma i co w tm dziwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale skąd prąd jak nie ma prądnicy ani akumulatora

 

a skad ma iskre jak nie ma pradnicy??? pewnie z fajki co??weź wpierw poczytaj różne posty pogadaj z ludzmi a potem zasmiecaj, a nie piszesz takie bzdury które doprowadzają do nerwicy i zaczerwienienia sie oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie k*rwa spamować.

Przeczytajcie sobie ten temat jeszczeraz i zobaczczcie jak to wygląda.

 

A co do waszej wiedzy to jest to firma moto-kom autoryzowany dealer yamahy. Jest to też team. Chłopaki ścigają się na zawodach enduro, mają HM'a napewno i yztem pewnie chłopak trenował a być może jeździł w enduro.

I nie macie pojęcie, być może ten motocykl przelatał cały sezon w enduro z lampami i błotnikiem, ale teraz na sprzedaż poodkręcali i załozyli oryginalne plastiki, żeby wyglądała jak nowa :!:

Jeśli koleś jest dealerem yamahy to napewno mógł to zrobić na wiele sposobów. Temat w ogóle jak na mój gust nadaje się do oczyszczalni.

Bo ja bym 90% postów skasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzmy jeśli zdażyłaby sie taka sytuacja, ze Panowie z Policji mnie za3muja na takiej Yamasze, jest zarejstrowana, mam papiery i wszystko, ale nie mam swiatla ani tablicy co mi grozi?

 

 

PS. kto to zgłosił do Moderatora i po co ????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by Ci zabrali dowód mądralo.

Nie można się poruszać po ulicach bez homologowanego oświetlenia.

A to, że ma papiery iwszystko jak piszesz to nie ma nic do rzeczy.

Wysyłają Cię wtedy na przegląd sprawdzający przystosowanie pojazdu do poruszaniu się w ruchu drogowym. Tam szanowni panowie diagności badają wszystko i oczywiście jesli do tej pory nadal nei bedzie świateł to nie podstęplują Ci dowodu. Zapewne też sprawdzą pojemnośc i jeśli nie będzie się zgadzać to już nigdy go nie zarejestrujesz. Zapłacis ten słony madat a może nie tylko.

 

A tak ogólnie to polecam dział przepisy tam są ludzie którzy siedzą ciagle w przepisach i znają się na tym lepiej. A post został zgłoszony do nas, ponieważ powinien znaleźć się własnie w przepisach.

Pod każdym działem masz napisane co w nim się znajduje i powinieneś zastanowić się gdzie Twój temat najbardziej pasuje.

 

A i kup/znajdź sobie kodeks ruchu drogowego, tam jest większość przepisów, która reguluje te kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...