Skocz do zawartości

1/4 mili - co o tym sądzicie?


Rolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyspa Man swoja droga...Irlandia swoja (nie tylko na Man sie scigaja)... Na wyspie Man trasa jest w miare szeroka i nawierzchnia jest dobrej jakosci...ale jak widzialem film z wyscigow drogowych w Irlandii to sie przerazilem....maja faciowie jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet podszedłem żeby się zapytać czemu chłopaki nie startują....i co usłyszałem...."za drogo' date=' w baku pusto" [/quote']

 

:lol: :lol: :lol:

 

ja na szymany w tym roku tez jade .... popatrzec :mrgreen: :) a moze tez wystartuje jak 25zl to zadna kasa.

 

pzdr i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca bo przy wyscigach na 1/4 mili wystarczy mały bląd przy starcie lub nie wejdzie Ci bieg to już po wyscigu

 

true true

Do tego dochodzą problemy z przeniesieniem takiej mocy na asfalt, czas reakcji zawodnika itd.

 

Więc kasa i dobry sprzęt to nie wszystko i to jest własnie najbardziej zajebiste w tym sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma u nas jeszcze typowo przygotowanych motocykli na 1/4 .

Chodzi mi o typowo dragsterowy kształt.

Czyli dłuższy wahacz obniżony praktycznie na maksa i z dużym kapciem a tyłu

 

W chwili obecnej motocykle bez przeróbki ramy nie mają już szans z samochodami – oczywiście tymi poważnymi jednak pion przy starcie nie wpływa dobrze na czas :P

 

Sam też chętnie bym coś zmajstrował na taki wyścig ale niestety kasy za dużo nie ma a przecież nie będę przerabiał aktualnego sprzęta na wyścigi

 

Mam nadzieje, że już niebawem pojawi się motocykl rozgramiający katamarany.

np takie

http://www.cyclemax.ca/images/Drag%20bike%20zx-12.jpg

http://www.zx-12r.org/Motorcycle_info/Moto...boMuzzyLogo.jpg

http://www.allamericancycle.com/05_imgs/07...405-wheelie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że już niebawem pojawi się motocykl rozgramiający katamarany

w tamtym roku na szymanach startował gość z czech. robił co chciał z samochodami.

a kumpel na CBR 600 stanął z audi RS4 (4,6l., quattro)na podtlenek i tak mu kota pogonił, że gość pobił rekord toru dla katamaranów. a przegrał z nim o 0,012 sekundy... tak więc nie tylko sprzęt jest ważny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w Polsce nie ma tak profesjonalnych wyścigów jak za granicą no ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. W zeszłym roku w połowie maja były organizowane wyścigi na 14 mili na Rzeszowskich ulicach. Było bardzo dużo super motocykli ale szkoda że żaden z nich nie startował. Tylko pełen lans. Ale z drugiej strony gnać ponad 200 po naszych rzeszowskich drogach... no niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku juz bedzie pare przerobionych motorków i napewno padną rekordy na 1/4 mili

 

A nie odnosicie czasami wrażenia, że wyścigi na 1/4 przerobionymi moto nie są już tak ciekawe?

Nie wiem, jakoś mi się wydaje że jak będę stawał z moto o wydłużonym wahaczu i innych cudach to już nie będzie tak....hmmm....sam nie wiem jak to napisać....no inaczej będzie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w Polsce nie ma tak profesjonalnych wyścigów jak za granicą no ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. W zeszłym roku w połowie maja były organizowane wyścigi na 14 mili na Rzeszowskich ulicach. Było bardzo dużo super motocykli ale szkoda że żaden z nich nie startował. Tylko pełen lans. Ale z drugiej strony gnać ponad 200 po naszych rzeszowskich drogach... no niewiem.

No gnać gnać nie wiem skad jestes dokładnie w Rzeszowie ale może słyszałeś o wyścigach po rejtana w sezonie nielegalnych :?: Często z wieczorka sobie oglądałem goście mieli naprawde konkretne prędkości mimo ze droga zapięknie nie wygląda ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 mili to fajna zabawa. Kilka razy byłem (raz nawet startowałem). tyle, że dobór klas w motocyklach jest cokolwiek dziwny. Kasa na przygotowanie takich wyscigów jak w Szymanach idzie (i to spora kasa). Ciekawie się ogląda jak np: Polonez wygrywa z Subaru Imprezą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gnać gnać nie wiem skad jestes dokładnie w Rzeszowie ale może słyszałeś o wyścigach po rejtana w sezonie nielegalnych Question Często z wieczorka sobie oglądałem goście mieli naprawde konkretne prędkości mimo ze droga zapięknie nie wygląda ....

 

 

kurcze często wieczorami bywam w centrum ale na rejtana też mi się czasem zdażało ale nie udało mi się ich zobaczyć a szkoda, ale wszystko do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...